Сила нації – в її єдності!

Згідно з указом Президента від 1999 року 22-е січня встановлено Днем Соборності України на знак проголошення у 1919 році Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. «Соборна» означає спільна, злагоджена. Ніхто не зможе сьогодні заперечити, що ми хочемо жити саме в такій державі! Урочисті заходи в районі розпочалися з молебні за Україну, яку провів благочинний Христинівського району УПЦКП протоієрей отець Геннадій у храмі Святої Троїці.

Мітинг, за участю керівництва району, делегації трудових колективів,  громадських організацій та жителів міста, відбувся біля пам’ятного знака «Борцям за волю та незалежність».

З вітальним словом до присутніх звернулась голова райдержадміністрації Людмила Денисюк «Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення: як і колись, так і тепер український народ відстоює ідею єдності, соборності та територіальної цілісності держави. Найголовніше, що ми маємо винести з цього історичного акту, - відчуття спільності поколінь різних епох. Воно особливо важливе, особливо цінне і потрібне в міру того, як наша держава утверджується на своїй землі і у світі, як зростають і ускладнюються державотворчі завдання. У єдиному пориві маємо будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань. Єднатися і згуртовуватися задля зміцнення демократичних засад нашого суспільства є сьогодні обов’язком державницьких сил і запорукою нашого впевненого поступу у ХХІ століття. Прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя. В єднанні наша сила!»

Присутні поклали квіти до меморіального комплексу Борцям за волю та незалежність України, стел Небесної Сотні та воїнів АТО.

Працівники центральної районної бібліотеки провели виставку тематичної літератури та ознайомили присутніх із зібраними власними силами інформаційними матеріалами.

У виконанні народного ансамблю української пісні «Ласкаво просимо» пролунала пісня "Світи місяченько".

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА