У Христинівці відкрили реконструйовану Соборну площу

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят кожна людина чекає на диво, на здійснення мрій та сподівань. Адже наша Христинівка перетворюється на справжнє європейське містечко з гостинними мешканцями та добрими гостями. Сьогодні відбулися урочистості з нагоди відкриття Соборної площі в центрі міста після реконструкції. На заходи завітали голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, Народний депутат України Антон Яценко, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний, директор МБП «Тепломережа» Микола Плужник, яким було надано почесне право відкрити площу.

Майбутнє України залежить від самих нас. І ми сьогодні повинні прагнути до спільної мети – консолідації суспільства, щоб бути сильною та конкурентоспроможною країною серед країн Європи. Адже тільки спільні зусилля місцевих органів влади з облдержадміністрацією та за підтримки Народного депутата України принесли реальні досягнення. Реконструкція Соборної площі у місті Христинівка – один з перших кроків до розбудови та процвітання міста та району. «Нам подарували чудову площу, обладнану за новими технологіями і сучасними стандартами: з фонтанами, плитковим покриттям, зеленим насадженням, лавочками та оригінальним освітленням, встановлено карусель зі світловим та музичним супроводом. Все це робилося для людей, щоб всім було комфортно, затишно і радісно, щоб могли пишатися своїм містом» - сказала голова райдержадміністрації Людмила Денисюк. Священнослужителі Христинівського району УПЦКП провели молебень за нашу рідну Україну. Як данина українським традиціям хлопчики в національному вбранні засіяли святкову площу житом-пшеницею на гарний достаток та добрий урожай, на щастя та радість, добро та злагоду, щоб все було гаразд у кожній родині та кожному домі. Щоб весь рік був щасливим, у кожному домі народжувалися діти та лунав радісний сміх, а на Україні був мир та спокій. Після офіційної частини відбулося святкове дійство «Зима чарівниця», де діточок чекали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Особливо до душі припало свято молоді та діткам, які беззупинно танцювали, каталися на каруселі та ласували безкоштовною солодкою ватою. На завершення Дід Мороз та Снігуронька роздали  дітлахам новорічні подарунки від голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка та народного депутата України Антона Яценка. Цього дня голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко відвідав Христинівську центральну районну лікарню, зокрема відеоендоскопічний кабінет та приміщення для поліклінічного відділення.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА