Військовослужбовців військової частини А 1588 привітали з Днем Збройних Сил України

06 •грудня• 2018, 11:41•

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. Традиційно День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня.

Сьогодні голова райдержадміністрації Людмила Денисюк та перший заступник голови Володимир Валюк завітали до військової частини А 1588 в с. Розсішки Христинівського району для привітання особового складу зі святом.

«На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила та міць української держави - у єдності армії та народу. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Я вірю в те, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. Хочу привітати тих, хто мав нагоду служити в українських Збройних Силах, хто зараз служить, хто віддав цьому частину життя, і всіх небайдужих до того, що відбувається в нашій армії. Українська армія зараз переживає досить складні часи, як і вся держава. Бажаю Вам усім незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань» - привітала військовослужбовців голова райдержадміністрації Людмила Денисюк.

За військову професійну майстерність, віддану ратну працю, спрямовану на зміцнення обороноздатності й підвищення безпеки держави, старанність і сумлінне виконання визначених завдань та з нагоди відзначення 27-ї річниці Дня Збройних Сил України військовослужбовці відзначені подяками та грамотами Христинівської райдержадміністрації.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА