На Христинівщині замайорів прапор Військово-морських сил України

06 •грудня• 2018, 15:59•

Сьогодні христинівчани зібрались на Соборній площі міста, аби урочисто підняти прапор Військово-морських сил України на знак підтримки і гордості за нашого земляка, старшини броньованого артилерійського катеру "Нікополь" Владислава Костишина та всіх українських моряків, підступно захоплених озброєними російськими спецпризначенцями у Керченській протоці. Цей прапор є символом вільної України і готовності боротись за неї. Нагадаємо, що 25 листопада, росіяни стріляли на ураження по кораблях військово-морських сил України, коли ті виходили із Керченської протоки. Броньовані артилерійські катери "Бердянськ", "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу" російські силовики захопили, а військових взяли у полон.

Серед захоплених моряків  старшина броньованого артилерійського катеру "Нікополь" 24-річний Владислав Костишин, уродженець м. Христинівки. У середу, 28 листопада, суд окупаційної влади ухвалив рішення тримати під вартою усіх полонених українських моряків протягом двох місяців. Оскільки на захист наших моряків вийшли місцеві жителі Криму  військовополонених вивезли із СІЗО Сімферополя до Москви. Голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, звертаючись до батьків Владислава, висловила свою вдячність і величезне людське «Спасибі» за виховання сина, який гідно та сумлінно виконує свій війсь­ковий обов’язок перед Україною. Мужність вій­ськовослуж­бовця Владислава Костишина та всіх інших моряків, є прик­ладом сили духу, справжнього героїзму та зраз­ком самовід­да­ного служіння рід­­ному народові й Батьківщині. Безперечно, такі слова  про військовослуж­бо­в­ця вселяють в нас гордість за нашого земляка, підтримують високий моральний дух і віру в перемогу народу України. Хочемо, аби ці події привернули увагу не тільки українців, а й всієї світової спільноти до того, що ми проти таких цинічних дій агресора. Ця нахабність показала справжнє обличчя нашого ворога. Ми вимагаємо повернути наших хлопців додому, а не тримати в полоні. Цей прапор має показати всім, що ми вболіваємо за наших моряків і чекаємо їх вдома живими. Прапор Військово-морських сил України та Державний прапор підняли військовослужбовці Христинівського районного військового комісаріату старшина Короташ Володимир Олександрович та рядовий Надточій Олександр Степанович.

Тримайтеся хлопці!  Ми з вами! З вами правда! З вами Господь! З вами вся Україна!

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА