Дякуємо захисникам

06 •грудня• 2018, 17:53•

День збройних сил України відзначають усі війська нашої країни: сухопутні, повітряні та військово-морські. У різні роки президентами були засновані професійні свята для кожного з цих родів військ (День Сухопутних військ, День авіації, День Військово-Морського Флоту), але «День Збройних сил України» має особливе значення, бо в цей день скріплюється бойове братерство між усіма військовослужбовцями нашої країни. Постановою Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року встановлено щорічно відзначати 6 грудня День збройних сил України.

І ось уже 25 років Збройні Сили України стоять на сторожі територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі, доби Козацтва до Другої світової війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України, Добровольчі військові формування гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Вони достойно захищають свою Батьківщину, в гібридній війні, яку називають антитерористична операція чи організація об’єднаних сил. Цього дня в районному Будинку культури відбулися урочистості до Дня Збройних Сил України. З теплими словами привітань до присутніх звернулася голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк: «На наших військових пoкладена священна місія - бoрoнити рідну землю, забезпечувати мирне життя свoгo нарoду. Істoрія Українськoї держави, і її Збрoйних Сил свідчить прo те, щo ви з честю викoнуєте її. А нарoд відпoвідає на це любoв’ю та пoшанoю. Сила та міць українськoї держави - у єднoсті армії та нарoду, тoму прийміть найщиріші вітання дo Вашoгo прoфесійнoгo свята і й надалі свoєю важливoю справoю нагадуйте всьoму світoві прo те, щo Україна у надійних руках. Вітаю всіх тих, хто мав нагоду служити в українських Збройних Силах, хто зараз служить, хто віддав цьому частину життя, і всіх небайдужих до того, що відбувається в нашій армії. Бажаю Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань».  Щирі слова подяки військовослужбовцям висловили голова районної ради Анатолій Бордун, військовий комісар Христинівського районного військового комісаріату Петро Юрчак, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани»  Олексій Жданов, начальник відділу освіти Людмила Марченко та побажали добра, родинної злагоди, здоров'я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. Усі присутні пом’янули хвилиною мовчання всіх українських воїнів, які поклали свої життя в ім’я незалежної та суверенної України, виконуючи священний обов’язок із захисту Батьківщини в зоні проведення АТО. З нагоди професійного свята – 27-ї річниці Дня Збройних Сил України військовослужбовці району нагороджені подяками, грамотами райдержадміністрації та районної ради. Військовослужбовцям запасу Христинівського району Людмила Миколаївна вручила відзнаку Президента України “За участь в антитерористичній операції” Учениця Христинівської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів № 1 ім.О.Є.Корнійчука Людмила Ревнюк зачитала лист, який написаний на фронт. У виконанні учениці Верхняцької дитячої школи мистецтв Науєвської Софії прозвучала пісня «Слава Україні!» По закінченню урочистої частини відбувся показ фільму «Позивний Бандерас». Сьогодні христинівчани вшанували усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. У пам’яті сучасників та майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА