У районі відзначили День місцевого самоврядування

07 •грудня• 2018, 13:48•

Квіти, усмішки, піднесений настрій, теплі привітання. Усе це відбувалося у великому залі засідань Будинку рад, де пройшли урочистості з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Ця подія зібрала в одну родину депутатів районної та інших місцевих рад, сільських та селищних голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Людмила Денисюк наголосила, що День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного регіону, дбають про його розквіт і зростання. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. З нагоди професійного свята вона побажала здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності. Людмила Миколаївна висловила подяки голови районної державної адміністрації голові районної ради Анатолію Бордуну та заступнику голови районної ради Ларисі Федичканич. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад, плідну співпрацю з органами виконавчої влади та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування грамотами райдержадміністрації нагороджені голови територіальних громад, секретарі, бухгалтера та депутати районної ради. На завершення виступу Людмила Миколаївна висловила переконання, що діяльність органів місцевого самоврядування та виконавчої влади і в подальшому буде спрямована на вирішення нагальних проблем, підвищення життєвого рівня наших людей. Вона щиро привітала присутніх зі святом, побажала терпіння і, головне, відданості обраній справі. Також зі щирими словами привітань звернувся до присутніх голова районної ради Анатолій Бордун, дякуючи за співпрацю і порозуміння вручив подяки і грамоти обласної та районної рад головам територіальних громад та депутатам районної ради.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА