Відкриття шляхопроводу на автодорозі М-12

08 •грудня• 2018, 15:30•

8 грудня з робочою поїздкою на Христинівщину завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Очільник області разом з головою Христинівської райдержадміністрації Людмилою Денисюк, головою Уманської районної державної адміністрації Євгенієм Данченко та народним депутатом України Антоном Яценко проінспектували завершення роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію на автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка.

Начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко прозвітував: поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка проводився в Христинівському та Уманському районах на ділянках км 513+515 – км 578+928, км 513+515 – км 519+425, км 520+800 – 521+500, км 525+000 – км 531+100, км 540+000 – 543+396. Роботи проводило підрядне підприємство ТОВ «ШРБУ-48», загалом було задіяно 232 одиниці техніки та механізмів. Також у рамках відновлення М-12 було проведено реконструкцію шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на км 535+690. Ці роботи виконувало підрядне підприємство ТОВ «МОСТ-ДЕВЕЛОПМЕНТ», задіявши 110 одиниць техніки та механізмів.

Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км. За інформацією Служби автодоріг, цього року було відновлено та введено в експлуатацію 27,7 км цієї автодороги. Наступного року планується відновити ще 7 км та провести реконструкцію шляхопроводу на 520-му км.

Загальна сума коштів, яка була використана на покращення стану транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області, складає 595 млн грн.

Реконструкція шляхопроводу передбачала розширення проїжджої частини, облаштування нових опор шляхопроводу, прогонових споруд, заміну балок, влаштування водовідведення, облаштування тротуару, влаштування нового бар’єрного та перильного огородження, нанесення дорожньої розмітки, влаштування штучного освітлення мосту. А також влаштовання нового асфальтобетонного покриття на підходах до шляхопроводу та встановлення нових дорожніх знаків.

Під час робочого візиту голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець зауважив, що ремонт доріг – це стратегічне, а тому – пріоритетне питання як в області, так і загалом в країні. Він подякував представникам підрядної організації, що виконувала роботи, висловивши сподівання на довготривалу службу відремонтованої дороги та вручив запашний коровай на вишитому рушнику.

Вже сьогодні шляхопровід відкрито для руху автотранспорту.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА