Міжнародний день людей з особливими потребами

03 •грудня• 2018, 16:41•

Сьогодні в районному будинку дитячої та юнацької творчості за підтримки управління соціального захисту населення райдержадміністрації було організовано святковий захід для діток з обмеженими фізичними можливостями.

В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова, фахівцем з профорієнтації Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Наталією Прокопенко, директор Інклюзивно-ресурсного центру Тетяна Падченко та вчитель – логопед Ольга Польова.

На даний час в районі на обліку знаходиться 127 дітей з особливими потребами. Для учасників святкового заходу була підготовлена цікава концертна програма «Краса людини її доброта». Діток пригощали солодощами, яблуками та фруктовими соками. Під час свята кожна дитина отримала в подарунок іграшку та солодкий подарунок. Організатори заходу намагались створити в залі доброзичливу гармонійну атмосферу, для того, щоб діти з особливими потребами хоча б на мить забули про свої вади та хвороби. Радісні посмішки на обличчях дітей стали найвищою нагородою для організаторів благодійного свята!

Також в цей день перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова відвідали підопічних у Вікторівському будинку інвалідів, побажали присутнім здоров’я, миру, добра та подарували їм солодощі, а викладачі та вихованці Дитячої музичної школи своїми піснями дарували присутнім веселий настрій.

Міжнародний день людей з особливими потребами є нагадуванням кожному з нас, що поруч живуть люди, які постійно потребують допомоги і захисту. Не залишились байдужими і учасники хору ветеранів Христинівського РБК, під керівництвом Таїсії Сімонік, відвідали підопічних Ліщинівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування та подарували їм атмосферу тепла та затишку своїми виступами.

Люди з особливими потребами – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА