Аграріїв Христинівщини привітали з професійним святом

16 •листопада• 2018, 09:24•

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46441172_337364193710382_7922462920053620736_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=1bbd316e63469b782d25bb1fb4052bda&oe=5C88BA25Здавна Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Вже традиційно з року в рік кожної третьої неділі листопада усі працівники сільського господарства, працівники підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України святкують своє професійне свято – День працівників сільського господарства.

Напередодні в Христинівському районному Будинку культури урочисто привітали з професійним святом працівників сільського господарства району. Привітати прийшли голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич.
Вітаючи аграрієв району Людмила Денисюк зазначила, що якщо українські воїни боронять нас від агресора силою зброї, то українські аграрії – ведуть Україну до економічної перемоги своїми мозолистими руками.
«Щиро вдячна вам за любов до землі, терпіння і витримку. Впевнена у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу», - наголосила Людмила Денисюк.
Багато теплих слів лунали цього дня зі сцени. Найкращі сільськогосподарські підприємства, які досягли високих показників в роботі впродовж поточного року, були нагородженні грамотами районної державної адміністрації та районної ради, подяками відділу освіти, відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації та головного лікаря Христинівської ЦРЛ.
Під час свята, кращі працівники підприємств нагороджувались грамотами та подяками за сумлінну працю, досягнення високих показників у виробництві та з нагоди професійного свята.
Заступник військового комісара з територіальної оборони Христинівського районного військового комісаріату майор Сергій Кулик та голова громадської організації «Спілка воїнів АТО «Черкащани» Христинівського району Олексій Жданов привітали аграрієв та вручили підприємцям Христинівщини подяки за самовіддану, невтомну працю в ім’я добробуту та процвітання рідної України, за щедру благодійну підтримку українського війська, щиру допомогу воїнам АТО і ООС та з нагоди Дня працівника сільського господарства.
Повний кавалер орденів трудової слави Поліщук Станіслав Іванович, заслужені працівники та ветерани праці сільського господарства були нагородженні грошовою винагородою Ради сільськогосподарських товаровиробників Христинівського району та управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації.
Усіх присутніх пригостили смачним короваєм урожая-2018.
Впродовж усього святкового заходу присутні насолоджувалися чудовим дійством, яке відбувалося на сцені. Концерт, підготовлений з нагоди свята, вразив своєю різнобарвністю та яскравістю. Милували зір танці дитячого танцювального ансамблю «Барви», звуки живої музики хорових колективів та інших виконавців.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА