Вибір професії - вибір подальшого шляху

•09 •листопада• 2018, 16:01•

Сьогодні на базі Христинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 представники Національного університету біоресурсів і природокористування України м. Київ провели профорієнтаційну роботу та поспілкувалась з учнями 10-го та 11-го класів. У роботі конференції прийняли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко та представники Уманського національного університету садівництва. Мета заходу - інформування учнівської молоді про особливості вибору професії, розширення та систематизація знань про сучасні професії, формування оптимістичного ставлення до свого професійного майбутнього.

«Вітаю вас з початком роботи знакової події – науково-практичної конференції. Сьогоднішня конференція чудова нагода для дискусії між учнями та науковцями. Це можливість почути одне одного і спільно спрацювати вектор розвитку науки. Переконана, що конференція дасть учасникам наснаги, а учням – новий імпульс до пізнання наук. Тож дозвольте щиро побажати усім вам плідної роботи, а гостям – незабутніх вражень не лише від конференції, але й від нашого чудового христинівського краю! Бажаю, щоб здоров’я і творче натхнення були вашими незмінними супутниками у житті, а невтомна праця приносила вагомі результати та сприяла патріотичному вихованню молоді!» - привітала присутніх заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук.

Проректор з навчальної і виховної роботи, доктор економічних наук, професор Сергій Кваша у своїй промові акцентував увагу на основних тенденціях у світі, на ринку праці, привернув увагу аудиторії до трикутника успішності, який включає в себе знання іноземних мов, майстерність фахівця в певній галузі та знання інформаційних технологій. Сергій Миколайович розповів про можливість навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України на курсах, в тому числі дистанційно, та участі в олімпіадах для здобуття додаткових балів при вступі до університету.

До роботи в 4х секціях школи: економіка і фінанси, ІТ технології , біологія і тваринництво, юриспруденція було залучено учнів старших класів.

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір подальшого шляху навчання і праці, свого місця в житті.   Профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей, самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА