Працівників культури і майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

•09 •листопада• 2018, 20:29•

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.

09 листопада в районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва. Привітати з професійним святом працівників культури прийшли заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, міський голова Микола Наконечний та начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель.

У цей день ми вітаємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається аматорською творчістю.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук - «Багата талантами Христинівська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який  втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіддана творча праця  вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Щиро вдячна працівникам відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!»

Начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Галина Кошель привітала колег та подякувала за невтомну працю, за творчість та ентузіазм, за мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, як культурне навчання та виховання.

Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще.

За активну культурно-просвітницьку діяльність, вагомий внесок у розвиток народної творчості, української національної культури та з нагоди професійного свята найкращим працівникам, творчим колективам були вручені грамоти.

Учасники заходу мали змогу насолодитися прекрасними виступами танцювальних, хорових колективів та вокальними номерами місцевих виконвців.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА