Спільна молитва за дітей-сиріт

11 •листопада• 2018, 09:55•

Сьогодні благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій провів урочистий молебень за дітей -сиріт.
Цього дня участь у спільній молитві за сиріт взяли керівники району. Як зазначає голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, сьогодні дуже важливо приділити посилену увагу дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та сім'ям, які приймають їх у свої родини.

Зазначимо, що Всеукраїнський День молитви за сиріт є ініціативою Альянсу «Україна без сиріт» і частиною міжнародного руху «Orphan Sunday» та проходить щорічно у другу неділю листопада. Учасники молебня молитовно просили Бога про люблячу і турботливу сім’ю для кожної дитини-сироти.
«Сьогодні ми просимо, щоб Небесний Отче благословив дітей-сиріт, покинутих, позбавлених даху над головою, голодних і стражденних. Щоб подарував їм бути усиновленими родинами, які любитимуть їх і піклуватимуться про них, або повернутися до своїх батьків. Нехай відкриє серця їхніх батьків до пізнання Божої правди і любові, до покаяння і навернення, щоб були здатними прийняти та виховати своїх дітей, оточивши їх любов’ю і теплом родинного життя. Щоб благословив Небесний Отче усіх людей і всі сім’ї, які опікуються сиротами, та наповнив їх своєю любов’ю і благодаттю, щоб мир і благословення панували в їхніх оселях і серцях», - наголосив у своїй проповіді отец Геннадій.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА