Голова райдержадміністрації привітала трудові колективи виробничих підрозділів залізниці з професійним святом

02 •листопада• 2018, 15:00•

Нелегка і відповідальна праця залізничників має ключове значення для розвитку і стабільності країни, роботи промисловості та всіх сфер господарства держави. Залізничники по праву вважаються трудовою гвардією країни, взірцем високого професіоналізму та відповідальності за доручену справу.

День залізничника, свято справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі працюють в чіткому безперебійному ритмі щодо виконання поставлених завдань. Сьогодні, напередодні професійного свята – Дня залізничника, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Іван Рябоконь відвідали установи Одеської залізниці. Привітавши трудові колективи станції Христинівка на чолі з керівником Максимом Бовкун, локомотивного депо, керівник Борис Білик, дистанції зв’язку ШЧ-6, керівник Дмитро Марченко, дистанції колії ПЧ-5, керівник Олександр Гаврилюк, моторвагонного депо, керівник Вадим Савченко із святом українських залізничників, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк зауважила «Наше життя – одна довга дорога, а залізниця – засіб, що завжди допоможе прямувати у правильному напрямку» та побажала міцного здоров’я, душевного спокою, тепла від рідних та друзів, трудового натхнення та успіхів в роботі. За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та наполегливість, високі досягнення у трудовій діяльності та з нагоди професійного свята – Дня залізничника України Людмила Миколаївна відзначила грамотами райдержадміністрації трудові колективи виробничих підрозділів залізниці.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА