На Христинівщині привітали соціальних працівників зі святом

02 •листопада• 2018, 17:27•

Щорічно в першу неділю листопада в Україні своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. З цієї нагоди, сьогодні, у великій залі Будинку рад відбулася святкова зустріч голови районної державної адміністрації Людмили Денисюк, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, заступника голови районної ради Лариси Федичканич та міського голови Миколи Наконечного з соціальними працівниками району.

Звертаючись до присутніх з вітальним словом, Людмила Денисюк зауважила: «Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою та необхідною. Працюючи в цій нелегкій, але благородній сфері, ви забезпечуєте належний соціальний захист громадян, які потребують підтримки. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства - та побажала- міцного здоров’я, щастя, благополуччя. Миру, подальших успіхів у роботі» З теплими словами вдячності за самовіддане служіння обраній справі, прагнення до соціальної справедливості, людяність та увагу до незахищених верств населення до присутніх звернулися заступник голови районної ради Лариса Федичканич та міський голова Микола Наконечний. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, наполегливість, ініціативність, чуйне та людяне ставлення до оточуючих, відповідальне виконання своїх посадових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України окремим працівникам галузі були вручені грамоти  районної державної адміністрацій, районної та міської рад, Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Департаменту соціального захисту населення  Черкаської облдержадміністрації та Черкаської обласної профспілки працівників соціальної сфери,  подяка Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА