На Христинівщині ще п'ятеро батьків отримали пакунки для новонароджених

26 •жовтня• 2018, 15:27•

Сьогодні голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк,  перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк та начальник управління соціального захисту населення Світлана Ісакова відвідали пологове відділення Христинівської центральної районної лікарні та вручили молодим мамам соціальну допомогу  при народженні дитини – «пакунки малюка». 24 жовтня в Христинівській ЦРЛ народилося п’ятеро малюків, чотири хлопчики і одна дівчинка. Людмила Миколаївна привітала усіх матусь з народженням дітей і побажала малюкам рости здоровими та щасливими на радість батькам і гордість країни. Також сьогодні мами разом із випискою отримали свідоцтва про народження дитини.

«Пакунок малюка» – це набір першочергово необхідних дитячих речей, одягу та засобів гігієни для новонародженого маляти. Такі набори в Україні видаються сім’ям при народженні дитини з 1 вересня 2018 року. Постановою КМУ передбачено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до п’яти тисяч гривень. Крім одягу та інших важливих для дитини речей, «бейбі-бокс» також містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам в питаннях кращого догляду за дитиною. Весь комплект упакований в коробку-люльку з міцного картону розміром 43 × 70 × 27 см з додатково укріпленим дном.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА