«Підприємство повинно чітко дотримуватися норм чинного законодавства», - голова райдержадміністрації Людмила Денисюк

26 •жовтня• 2018, 19:31•

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/43663870_325876331525835_8602414010320551936_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=becfbc939aae4fde26c7b8aacbf36f91&oe=5C80787DСьогодні в Будинку рад за участі голови Христинівської райдержадміністрації Людмили Денисюк, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Валюка, заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук, заступника начальника управління - начальника відділу регіонального розвитку та інфраструктури управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Оксани Петрук, міського голови Миколи Наконечного, народного депутата України Антона Яценка, помічників народного депутата України Антона Яценка Ірини Плетньової та Віталія Кереза, а також директора ТОВ «Христинівське ХПП» Олексія Цуркана відбулась робоча нарада. В зв’язку з тим, що в період активної роботи ТОВ «Христинівське ХПП» в повітрі постійно є крупні і мілкодисперсні фракції (зерновий пил) продуктів переробки зернових.

Неодноразово до райдержадміністрації, районної та міської рад, народного депутата України Антона Яценка надходили звернення громадян з пропозицією привести у відповідність з санітарними та екологічними нормами діяльність хлібоприймального підприємства.
В ході обговорення, Людмила Денисюк наголосила, що сьогодні вирішення даного питання стоїть дуже гостро.«Христинівчан хвилюють викиди в атмосферу, які несуть загрозу здоров’ю та якості життя. Про це громадяни пишуть у своїх зверненнях. Підприємство повинно чітко дотримуватися норм чинного законодавства. Зі свого боку ми готові до співпраці. Надати допомогу у вирішенні цієї ситуації. Але ми маємо розуміти, що Ви, як керівник, дійсно готові до прийняття радикальних рішень задля вирішення цього питання», - звернулась до Олексія Цуркана Людмила Денисюк.
Антон Яценко також зауважив, що якщо підприємство найближчим часом не вирішить дане питання, а навпаки, продовжить порушувати санітарні та екологічні норми, то він, як народний депутат, в рамках правового поля, буде вимушений перейти до більш радикальних дій.
«Сьогодні ми будуємо нову європейську державу, де кожен має дотримуватися норм чинного законодавства. Ситуація, яка склалася навколо ТОВ «Христинівське ХПП» також турбує мене як громадянина. Громада не повинна страждати від того, що підприємство заробляє гроші. Якщо найближчим часом ситуація не зміниться, то ми будемо домагатися вирішення даної ситуації в судовому порядку», - зауважив Антон Яценко.
Звертаючись до присутніх, Олексій Цуркан запевнив керівництво району та міста, що до кінця року вони намагатимуться повністю вирішити дане питання. Наразі працює лише нова зерносушарка, яка побудована у відповідності з санітарними та екологічними нормами діяльності хлібоприймального підприємства та має необхідне обладнання для уловлювання зернового пилу та сміття. Старі зерносушарки, які спричинили розповсюдження зернового пилу в житлових масивах міста, вимкнені. Їх готують до демонтажу, після якого побудують ще одну зерносушарку, яка буде відповідати санітарним та екологічним нормам. Свої наміри Олексій Цуркан, як директор підприємства, готовий підтвердити письмово.
Загалом нарада відбулась в конструктивному ключі. Питання, які підіймалися під час обговорення, взято на особистий контроль керівництва району та народного депутата України Антона Яценка.