На Христинівщині призовників провели до лав Збройних сил України

22 •жовтня• 2018, 12:21•

22 жовтня на Христинівщині урочисто провели на строкову службу до Збройних сил України 9 юнаків. Привітати призовників завітала голова райдержадміністрації Людмила Денисюк.
Вітаючи майбутніх захисників України, Людмила Денисюк побажала їм здоров’я, сили, миру, любові, легкої служби та міцної і вірної солдатської дружби, а також висловила щиру подяку батькам, які виховали справжніх патріотів України. «З сьогоднішнього дня і у подальшому ви – надія і опора для своїх сімей, тверде плече у захисті нашого народу, світле майбутнє нашої могутньої держави. У військах на вас чекають. Чекають запалу ваших юних сердець, вашої енергії та драйву. Чекають сучасних нестандартних та креативних рішень в різних ситуаціях», - звернулась до призовників очільниця району.

Теплі і щирі побажання висловив юнакам та їх родинам військовий комісар Христинівського РВК Петро Юрчак. Звертаючись до присутніх, Петро Дмитрович побажав юнакам успішно оволодіти знаннями і навичками необхідними для проходження військової служби, гідно служити Україні, а також зазначив, що призовники будуть служити на мирній території України.
Представники духовенства району благословили призовників на новий відповідальний етап життя, окропили хлопців свяченою водою та кожному подарували молитвослов захисника України й обереги.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА