Молебень за Україну та її захисників

14 •жовтня• 2018, 11:22•

Сьогодні у Величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці відзначають День захисника України та День українського козацтва. У цей день в  храмах району, були відслужені молебні за Україну, український народ та їх захисників, за мир і спокій в нашій країні. В м. Христинівка благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій провів урочистий молебень, на якому усі охочі могли запалити свічки за те, щоб Покрова завжди оберігала Україну і її вірних синів та дочок. По закінченню молебені волонтери і учасники АТО пригостили всіх юшкою та козацької кашею.

День захисника України та свято Покрови Пресвятої Богородиці нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.
Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Сердечно бажаємо вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА