Школярі Христинівщини продовжують поповнювати Лави Козацької Сотні

11 •жовтня• 2018, 14:39•

11 жовтня в Христинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 пройшла урочиста церемонія прийняття четвертокласників у козачата, одинадцятикласників у козаки і берегині.
Привітати юних захисників завітала заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук.
Генерал-хорунжий Христинівського козацького полку Українського козацтва  Черкаського Крайового товариства кошовий отаман Микола Архипович Передрій вручив юним захисникам реєстрові грамоти. Отець Олександр благословив юних козачат та берегинь.
Молоді козачата, вступаючи в лави Христинівської сотні, присягли любити свою країну, бути добрими, чесними, справедливими та слідувати загальнолюдським моральним законам та законам України, дотримуватись вимог статуту сотні та традицій Українського Козацтва. Кожен джура отримав значок.
У ці хвилини школярів переповнювала гордість, адже цей день закарбується в їхніх серцях назавжди. Вони стали захисниками свого народу, своїх національних ідей.
Присутні на церемонії гості щиро вітали новоспечених козаків зі вступом у лави Українського козацтва, говорили про Україну та козацький рух.
Після урочистостей усіх присутніх чекала козацька каша.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА