Освітян Христинівщини привітали з професійним святом

03 •жовтня• 2018, 16:16•

День працівників освіти - це професійне свято людей надзвичайно відповідальної і необхідної професії. Це свято тих, хто відкрив кожному дорогу у велике життя, розкрив красу рідного краю, велич його історії, навчив самовіддано працювати.
Сьогодні, напередодні Дня працівників освіти, в районному Будинку культури відбулись урочистості з нагоди свята.  Цього дня освітян вітали перший заступник голови райдержадміністрацій Володимир Валюк, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міської ради Наталія Горохова, начальник відділу освіти Людмила Марченко, начальник відділу культури, молоді та спорту Галина Кошель, голова районної ради профспілки працівників освіти Сергій Шпанко, голова ветеранської ради педагогів Віктор Кондратюк, народний депутат України Антон Яценко, помічник депутата обласної ради Олега Баштана Ірина Крохмалюк.

Звертаючись до освітян, Володимир Валюк зазначив, що на плечі працівників освіти лягає відповідальність за виховання  молодого покоління українців, а отже вони фактично відповідають за те, яким буде майбутнє нашої держави.
«Ваша професійна діяльність завжди була й залишається визначальною для розвитку держави, адже саме людина, яка навчає і виховує, багато в чому й визначає шляхи поступу та вдосконалення суспільства, його креативну спроможність, творчу спрямованість у майбутнє. Ви можете багато, як ніхто інший, зробити для демократичного розвитку України. Своєю щоденною копіткою працею, невтомним натхненним пошуком та фаховими здобутками ви сприяєте всебічному розвитку нашої Батьківщини, її повноцінному державницькому ствердженню, рівноправному входженню до європейського й світового співтовариства», - зазначив Володимир Валюк.
В ході урочистого заходу вчителі Христинівщини були нагороджені подяками та грамотами райдержадміністрації, районної та міської ради, відділу освіти, відділу культури, молоді та спорту, освітянської профспілки та ради ветеранів.
Сергій Шпакно вручив вчителям дипломи премії імені О.В.Юрченко.
Наприкінці урочистостей підвели підсумки районної премії «Золотий лелека». Педагогічну відзнаку «Школа року» отримала Христинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.
Святковий концерт підготували студенти Уманського національного університету садівництва.
Вітаємо всіх вчителів із наступаючим святом та бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, любові та благополуччя.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА