Бібліотека - храм науки

28 •вересня• 2018, 11:51•

У всі часи бібліотеки були центрами духовного й інтелектуального життя суспільства. Завдяки книгосховищам до наших днів дійшли безцінні відомості про історію людства, збережений досвід багатьох поколінь. День бібліотек - це не тільки професійне свято, це свято всіх тих, хто небайдужий до книги, читання, бібліотеки. Сучасні бібліотеки доступні кожному. Особливе значення бібліотеки мають у сільській місцевості, де вони є майданчиком для спілкування та дозвілля людей.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек в Центральній Христинівській районній бібліотеці  відбувся святковий захід. Привітати бібліотекарів району завітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, секретар міської ради Наталія Горохова, начальник відділу культури Христинівської райдержадміністрації Галина Кошель.

Завідуюча Христинівською центральною районною бібліотекою Раїса Шумовська привітала присутніх бібліотекарів району з наступаючим святом та поділилася досягненнями в бібліотечній справі за минулий рік.

Зі словами привітань до бібліотекарів району звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк: «Любов до читання, глибокий інтерес до художньої літератури не виникають у людини самі по собі. Велика заслуга у вихованні цих якостей належить бібліотекарям - хранителям книжкових скарбниць. Зараз, коли бібліотеки оснащуються комп'ютерами і мережевими корпоративними технологіями, у Вас з'явилися зовсім нові можливості для роботи з читачами.  Сьогоднішні бібліотеки - це справжні культурні центри з регулярними освітніми заходами та постійно діючими тематичними виставками.   Ви робите велику і благородну справу - даруєте щастя спілкування з книгою. Нехай ваша працьовитість та високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю, а бібліотеки, зберігаючи кращі традиції, успішно розвиваються! Здоров'я вам, благополуччя, щастя, тепла та любові!»

За досягнення у розвитку бібліотечної справи, створення сприятливих умов для культурного відпочинку жителів, багаторічну сумлінну і плідну працю, високий професіоналізм, енергійність, ініціативність, високу ерудованість та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського Дня бібліотек грамотами районної державної адміністрації, районної та міської рад та відділу культури райдержадміністрації  нагороджені працівники бібліотечних закладів району також вручені пам’ятні подарунки.

Також привітати бібліотекарів прийшли вихованці дитячого садочка №2 «Малятко».

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА