На Христинівщині відбулась серпнева конференція педагогічних працівників

30 •серпня• 2018, 16:45•

Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. Кожен прожитий день у школі не схожий на попередній. Колесо навчальних років обертається настільки швидко, що хочеться вигукнути: «Мить, зупинись».
Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

Так, 29 серпня, відбулась конференція педагогічних працівників Христинівського району на тему: "Реалізація ідеї якості освіти та пріоритетні завдання в овітньому просторі Христинівського району на 2018-2019 навчальний рік".
У заході взяли участь  голова районної ради Анатолій Бордун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Людмила Марченко, освітяни району.
Педагоги заслухали підсумковий звіт начальника відділу освіти райдержадміністраці Людмили Марченко, проаналізували наявні проблеми в освітній галузі та визначили перспективні напрямки роботи під час впровадження у школах освітньої реформи. Адже цей рік особливий - першокласники будуть навчатися за новим стандартом «нової української школи». Акцент – на компетенціях і цінностях учнів. Це й інші методики, які передбачають новітнє обладнання, і навчання вчителів.
Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної дитини. У всеукраїнському експерименті нового освітянського держстандарту беруть участь і школи Христинвщини.
Тетяна Терещук привітала привітала освітян району із початком нового навчального року, висловила вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажала педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА