На Христинівщині відзначили День Державного Прапора України

23 •серпня• 2018, 16:51•

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Воістину можна сказати, що український прапор висловлює всю силу і міць нашої країни.
Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Церемонія підняття прапора в кожного українця викликає найкращі патріотичні почуття та гордість за свою Батьківщину.
23 серпня на площі біля Будинку рад за участю керівництва району та міста відбулось урочисте підняття Державного Прапора України на головну щоглу району. Під звуки Державного Гімну України Прапор було піднято високо вгору, де він замайорів як символ всеперемагаючого українського духу.
Зранку благочинний Христинівського району Української Православної Церкви настоятель храму Святої Трійці Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій провів в Христинівці урочистий молебень.
По закінченню урочистостей відбулося покладання квітів до обеліска Слави та пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні,  погруддя Т.Г. Шевченка. Керівники району вшанували пам'ять героїв, видатних синів України, в серцях яких завжди була Україна.
Також з нагоди святкування Дня Державного Прапора відбувся велопробіг. Маршрут велопробігу стартував з пл.Соборої, пролягав через центральну частину міста, вулицями Шевченка, Р. Шухевича та Першотравневої. Завершився велопробіг на пл. Соборній.
З нагоди свята на кожному велосипеді урочисто майорів синь-жовтий прапорець!

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА