Христинівчани відсвяткувала 95-річчя Христинівського району та 27 річницу Незалежності України

24 •серпня• 2018, 17:28•

В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де оживають звичаї та традиції. Такою є наша Христинівщина. І 95-та річниця району, яку цьогоріч відзначаємо, хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців. Це – гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.
Цього року 27 річницю Дня Незалежності України, 100-річчя утворення української Державності та 95-річчя району святкували разом. Святкові заходи традиційно розпочалися о 13.00 на пл.Соборній.

Аграрії району організували агропромислову виставку сучасної техніки та обладнання, яке використовують під час роботи, представили виставку власних виробів та частували гостей стравами української кухні. Поряд розміщалися виставки  майстрів декоративно-прикладного мистецтва. На розгляд були представлені вироби у техніці декупаж, прикраси і картини з бісеру, роботи христинівських художників.
Але найбільше увагу гостей привернула фотовиставка «З витоків історії», де були представлені унікальні фотографії різних часів, історичні довідки населених пунктів Христинівщини. Даний проект готувався декілька місяців та мав на меті за допомогою унікальних старих фотознімків повернути глядачів у минуле Христинівщини, занурити у тодішню атмосферу, передати настрій краю, розповісти про найрізноманітніші сфери життя, дати уявлення про те, як змінювалась Христинівщина. Паралельно на екрані демонстрували фільм про Україну, Черкащину та рідний Христинівський край.
Привітати зі святами завітали почесні гості, зокрема помічник народного депутата України Антона Яценка Віталій Керез, депутат Черкаської обласної Ради Олег Баштан, делегації Уманського та Монастирищенського районів, відомі державні діячі, підприємці.
Звертаючись до присутніх, голова Христинівської райдержадміністрації зазначила, що кожне десятиліття, кожен рік і місяць мали свої знакові події, надбання та досягнення, за якими сумлінна, наполеглива праця багатьох людей.
«Дозвольте привітати всіх присутніх з Днем Державного Прапора України,  27 річницею незалежності України та 95 річницею утворення Христинівського району і побажати добра, щастя, злагоди і порозуміння, згуртованості. Хай буде благословенною наша земля, уславлена працею і досягненнями українського народу. Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, і це додає нам впевненості у власних силах і переконаннях, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Сьогодні Христинівщина уже дев’ять з половиною десятиліть невпинно росте і активно розвивається, хлібороби регіону протягом останніх років стабільно збирають високі врожаї. Завдячуючи багатьом поколінням, які змогли закласти міцну основу, нашим сучасникам є чим пишатися, примножувати та передавати нащадкам. Тому спільне завдання –  зберегти незалежність, збудувати міцну державу, закріпити досягнення і вийти на нові рубежі», - привітала присутніх Людмила Денисюк.
Загадали цього дня і захисників, які віддали своє життя, виборюючи мир на землі.
Учасники свята вшанували світлу пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Загалом свято пройшло в теплій та родинній атмосфері. Яскраві емоції всім присутнім подарували творчі виступи музичних колективів району.
Любіть і бережіть свій рідний край, примножуйте його здобутки в ім'я України.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА