28 учасників АТО отримали земельні ділянки в межах Христинівського району

18 •липня• 2018, 10:55•

«Немає жодної області, району чи родини в державі, чиї сини й доньки не захищали б Україну. Ми всі маємо чітко усвідомлювати свою відповідальність перед українськими воїнами і героями. Вони мають почувати себе найбільш шанованими громадянами нашої держави», - наголошує Президент України Петро Порошенко.
Однією з форм такої підтримки з боку держави Президент називає надання воїнам АТО права на власність на земельні ділянки.

Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції здійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України.  Органи Держгеокадастру працюють в режимі максимального сприяння учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі.
Сьогодні на Христинівщині відбулася довгоочікувана подія – ще 28 учасників АТО та членів їх родин отримали у право власності земельні ділянки для ведення особистого сільського  господарства.
На початку до всіх присутніх звернулася голова райдержадміністрації Людмила Денисюк:
«Передача у власність земельних ділянок  – це свідчення глибокої шани і поваги, яку висловлює український народ своїм захисникам, бо земля є нашою найбільшою цінністю. Сьогодні ви отримуєте документи про право власності на землю. Землю, яку оберігали, і за яку стояли зі зброєю в руках», - наголосила очільниця району, звертаючись до присутніх учасників АТО та їх рідних.
Висловити слова вдячності учасникам АТО  і особисто вручити накази «Про затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність без зміни цільового призначення» завітали начальник Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ольга Залога, начальник відділу організаційного та господарського забезпечення управління адміністративно-організайційного забезпечення Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Людмила Пазинич, в.о. начальника відділу в Христинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сергій Видай.
«Ми надзвичайно раді тому, що сьогодні відбувається. Ви боронили нашу українську землю, захищали її кордони.  Саме завдяки вам і вашим побратимам збережена цілісність і незалежність нашої держави. Складно передати ті слова вдячності, які ми хочемо висловити кожному із вас», - зауважила Ольга Залога, звертаючись до присутніх.
У свою чергу представники ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» висловили слова вдячності керівництву Черкаської облдержадміністрації, голові Христинівської райдержадміністрації Людмилі Денисюк, начальнику Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Ользі Залоги, начальнику відділу організаційного та господарського забезпечення управління адміністративно-організайційного забезпечення Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Людмилі Пазинич, в.о. начальника відділу в Христинівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сергію Видаю. Адже завдяки їхній підтримці 28 учасників АТО змогли реалізувати своє право на отримання у власність 2 гектарів землі.
«Це був складний і тривалий процес. Представники влади, які сьогодні присутні на заході, надавали нам всебічну підтримку. В результаті узгодженості дій та взаєморозуміння між владою і громадою вдалося досягти значних результатів. І сьогодні ми, учасники АТО, отримали земельні ділянки. Ми вдячні всім за співпрацю», - зазначає заступник голови ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» Павло Харук.
Зазначимо, що наразі триває процес із виділення земельних ділянок учасникам АТО. Очікується, що невдовзі ще понад 40 учасників бойових дій отримають земельні ділянки.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА