Голова Христинівської райдержадміністрації відвідала ДПДГ «Христинівське»

19 •липня• 2018, 09:13•

Днями голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк  разом з т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації – начальник Управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Тетяною Терещук відвідали ДПДГ «Христинівське»: поспілкувалися з керівником підприємства Миколою Передрієм та головним  економістом Віталієм Семчаком, оглянули угіддя господарства та побували на тваринницькій фермі.

ДПДГ «Христинівське» має багаторічний досвід. Сфера діяльності різноманітна: рослинництво, тваринництво, розведення великої рогатої худоби, вирощування зернових та технічних культур.
Наразі, незважаючи на погодні умови, на підприємстві активно йде жнивна компанія. Цього року підприємство засіяло 400 га озимої пшениці, 290 га кукурудзи на силос, 220 га кукурудзи на зерно, 240 га соняшника, 42 га ярого ячменю, 16 га сої. Як зауважив Микола Миколайович, вони дуже серйозно підійшли до організації та проведення підживлення посіяних культур, боротьби з шкідниками, тому сподіваються отримати гарні результати:
«На даний момент можна сказати, що вже маємо певні позитивні результати проведеної роботи. Але жнивна компанія триває, тому остаточні результати отримуємо по закінченню», - зазначає керівник підприємства.
Що до розвитку тваринництва, то дане підприємство є одним з найпотужніших. Основні показники підприємства складають: поголів’я ВРХ – 1000 (в т.ч. корів – 350), надій на фуражну корову молока – 6700 кг, приплід телят на 100 корів – 95, середньодобовий приріст – 750 гр, реалізація племінних теличок - 80 -100 голів щорічно, середня завантаженість складає 60-65 голів/га та 24 корови/га. Дані показники є одними з найбільших в області.
Будучи успішною людиною та справжнім патріотом своєї Батьківщини Микола Миколайович постійно бере участь у вирішенні соціальних проблем району, підтримує українських захисників.
«Радісно, що на теренах нашого району діють такі потужні господарства, працює такий керівник. Він справжній господар. Сприяє соціально-економічному розвитку та покращеню інфраструктури району. Завжди шукає способи допомогти. За такими керівниками майбутнє аграрного сектору нашої країни. Сподіваюсь на плідну співпрацю та підтримку», - прокоментувала Людмила Миколаївна.
По закінченню зустрічі очільниця  району побажала підприємству гарного закінчення жнивної компанії, розвитку та успіху, а його господарям і працівникам міцного здоров’я, добра та злагоди.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА