Ремонт доріг – на контролі райдержадміністрації

05 •липня• 2018, 16:14•

«Ремонт і будівництво доріг в Україні є для мене одним з найбільш першочергових завдань. І це те, що хвилювало і хвилює абсолютну більшість українців», - наголошує Президент України Петро Порошенко.
Відповідно до статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, Закону України „Про автомобільні дороги“, статті 1031 Бюджетного кодексу України, враховуючи погодження Державного агентства автомобільних доріг України від 05.05.2018 № 4008/1/5.2-6-469/08

, Розпорядженням Черкаської облдержадміністрації від 17.05.2018 №324 «Про затвердження переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які будуть фінансуватись у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» днями розпочались ремонтні роботи дороги місцевого значення  «Христинівка –Розсішки».
Наприкінці червня поточного року відбувся тендер на поточний ремонт даної автомобільної дороги, переможцем якого стала дорожня компанія ПП ДОРСТРОЙ, керівник Роберт Григорян.
Сьогодні, в рамках робочої поїздки, голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк разом з т.в.о. першого заступника – начальника Управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської райдержадміністрації Тетяною Терещук проінспектували ремонт дороги, поспілкувалися з працівниками ПП ДОРСТРОЙ, обговорили план, графік та терміни виконання ремонтних робіт. Зазначимо, що окрім поточного ремонту автомобільної дороги «Христинівка –Розсішки», до кінця поточного року в Христинівському районі планується виконати дрібний ремонт автомобільних  доріг відповідно до пункту 8 статті 20, статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, Закону України „Про автомобільні дороги“, частини першої статті 1031 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 № 1085 „Про затвердження Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду“ та Розпорядження Черкаської облдержадміністрації від 24.05.2018 №360 «Про затвердження переліку об’єктів  першочергового поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального  користування місцевого значення».
«Ми сьогодні працюємо в двох напрямках. З одного боку, це ямковий ремонт – так, він не є ефективний, але це для нас єдиний інструмент, щоб хоча би тимчасово забезпечити утримання цих доріг і мінімальний проїзд. Але наше завдання полягає в тому, щоб будувати нові дороги. І в 2017, і в кінці 2016 ми це продемонстрували. І сьогодні у всій країні, особливо, у 2018 році будуть продовжені капітальний ремонт, реконструкція і будівництво доріг", – зауважив глава уряду Володимир Гройсман.
До кінця року планується виконати ямковий ремонт автомобільних доріг «Христинівка − Мала Севастянівка», «/М-12/ – Шельпахівка –Удич», «Христинівка − Верхнячка − Сарни – Монастирище», «Ягубець − Кузьмина Гребля», «/Т-24-03 Орадівка − Христинівка − Жашків − Корсунь-Шевченківський − Мошни/ − Велика Севастянівка», «Верхнячка − Розсішки − Заячківка Умань − Кочубіївка – Верхнячка».
Як зазначила, Людмила Денисюк, кардинальне поліпшення стану доріг – одне з основних завдань, які наразі перед нами ставить Президент України Петро Порошенко та Уряд, голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко і ми повинні притримуватись європейських стандартів:
«Необхідно прикласти максимум зусиль задля того, щоб поточний та дрібний ремонти доріг було виконано на самому високому рівні та відповідали європейській якості», - наголосила голова районної державної адміністрації.
Саме тому, як зауважила Тетяна Терещук, хід виконання поточного та дрібного ремонту доріг буде на постійному контролі райдержадміністрації. Зокрема, відділ регіонального розвитку та інфраструктури Управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської райдержадміністрації буде проводити щоденне  інспектування ремонтних робіт, які заплановані відповідно до розпоряджень Черкаської облдержадміністрацій.
Просимо залучатися до інспектуванні депутатській корпус та громадські організації.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА