В Христинівському районі триває ремонт доріг

09 •липня• 2018, 09:34•

Сьогодні питання якісного ремонту доріг одне з найважливіших по всій країні  і знаходиться на постійному контролі Президента України Петра Порошенко та Уряду, обласної та районної влади.
6 липня голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк разом з т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації – начальника Управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури Христинівської РДА Тетяною Терещук здійснили робочу поїздку з метою інспектування ремонту автомобільної дороги «Христинівка –Розсішки»

, який днями розпочався, відповідно до пункту 8 статті 20, статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“, Закону України „Про автомобільні дороги“, частини першої статті 1031 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 № 1085 „Про затвердження Порядку спрямування коштів державного дорожнього фонду“ та Розпорядження Черкаської облдержадміністрації від 24.05.2018 №360 «Про затвердження переліку об’єктів  першочергового поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального  користування місцевого значення», а також відвідали проблемні ділянки дороги, які також планується відремонтувати найближчим часом.
Переглядаючи проблемні ділянки, Людмила Миколаївна наголосила, що необхідно відповідально поставитися до виконання завдань щодо затвердженого плану ремонту. Адже безпека руху на дорозі та попередження виникнення аварійних ситуацій є одним з головних завдань на сьогодні.
Загалом Людмила Миколаївна залишилась задоволена попередніми результатами ремонту.
Але зауважила, що ремонтні роботи будуть на щоденному контролі райдержадміністрації. Зокрема, відділ регіонального розвитку та інфраструктури Управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації  здійснює  щоденне  інспектування виконання ремонтних робіт.
Просимо залучатися до інспектування депутатській корпус та громадські організації.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА