На Христинівщині відзначили день державної служби

23 •червня• 2018, 12:56•

День державної служби України зібрав у залі засідань Будинку рад державних службовців структурних підрозділів райдержадміністрації, посадових осіб місцевого самоврядування та ветеранів державної служби.

Відкриваючи зібрання, голова райдержадміністрації Людмила Денисюк привітала всіх з професійним святом: "Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення. Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі."

З особливим теплом сьогодні вітали гостей свята, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз знаходяться на заслуженому відпочинку, відзначивши грамотами районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, досягнуті успіхи в роботі, професіоналізм і відповідальне ставлення до обраної справи та з нагоди 100-річчя утворення державної служби.

Бажаючи представникам влади - державним службовцям - терпіння, здоров'я та здійснення далекоглядних планів і задумів, голова Христинівського профспілкового комітету працівників державних установ Неля Семеніна долучилася до привітань та вручила первинній профспілковій організації Христинівської райдержадміністрації диплом І ступеня переможцю обласного конкурсу «Колективний договір, ефективність роботи – основа захисту трудових прав працюючих» серед трудових колективів галузі за 2017 рік, диплом ІІ ступеня переможцю конкурсу Профспілки працівників державних установ України на кращий колективний договір у 2017 році, почесну грамоту голові Христинівської райдержадміністрації Людмилі Денисюк за конструктивне розвязання питань соціально-економічного захисту працюючих та сприяння діяльності організації Профспілки.

З нагоди святкування Дня державної служби учасників заходу привітали своїми виступами Олена Россада, Євгеній Городний та дует «Два кольори».

Після закінчення урочистостей керівники структурних підрозділів та ветерани державної служби мали змогу поспілкуватись в тісному колі за «круглим столом».

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА