День народження нашого рідного міста Христинівки

25 •червня• 2018, 09:35•

24 червня Христинівчани відсвяткували день міста. На площі перед Будинком культури проходили виступи дитячих колективів та місцевих гуртів художньої самодіяльності. В ході святкування можна було побачити виставку-ярмарок від народних умільців, дитячі атракціони, майстер-класи, кімнату страху та прийняти участь в богатирських іграх. Найочікуванішою подією був святковий концерт за участі запрошених українських виконавців.

У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш край. Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто - його вулиці, будівлі, сквери, парки і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію нашої Христинівки, збагачував її традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу. Наша Христинівка славиться своїми людьми — талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють її матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці  і живе наше місто.

Голова Христинівської райдержадміністрації привітала присутніх зі святом та побажала місту динамічного розвитку і процвітання, всім його мешканцям міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях: «Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.»

Варто відзначити, що цьогорічний День міста пройшов яскраво та різноманітно, створивши для місцевих жителів та гостей Христинівки незабутню атмосферу радості та свята.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА