Конституція України - Закон твого життя

27 •червня• 2018, 12:10•

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 22 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету. В рамках гідного відзначення цього свята в читальному залі районної центральної бібліотеки з 26 червня розгорнулась  книжкова виставка - «Оберіг нашої державності», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова  література. У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, керівник апарату Станіслав Пилипишин, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, начальник відділу культури, молоді та спорту Галина Кошель, працівники райдержадміністрації, учнівська молодь.

Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз. «Конституція – гарант прав і свобод кожного громадянина, основний Закон і фундамент розвитку нашої держави. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України» - зауважила голова райдержадміністрації Людмила Денисюк. Молоді громадяни христинівщини активно відповідали на запитання Людмили Миколаївни та розповіли про права, які надає дітям Конституція України.

З метою ознайомлення з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, 27 червня, перед початком сесії районної ради,  в малому залі Будинку рад бібліотечними працівниками запропоновано переглянути книжкову викладку літератури «Конституція -  основа моєї держави». Дану книжкову виставку мали змогу переглянути т.в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, депутати районної ради,  керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови територіальних громад  району. Завідувач Христинівської районної центральної бібліотеки Раїса Шумовська розповіла яким  важким і довгим був шлях нашої держави до Незалежності. Скільки крові і сліз було пролито нашим народом, щоб сьогодні око милував синьо - жовтий прапор і Володимирівський тризуб, щоб могли ми заспівати «Ще не вмерла Україна». Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА