День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни

22 •червня• 2018, 14:22•

Війна між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом, що розпочалася 22 червня 1941 року, стала найтрагічнішим та найкривавішим етапом Другої світової війни, призвела до колосальних людських і матеріальних втрат. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

22 червня 2018 року голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк та делегації трудових колективів на чолі з керівниками поклали квіти до Братської могили  та до меморіального комплексу борцям за волю та  незалежність України. Із болем у серці вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Також у цей день відбувся молебень за невинно загиблими, який відслужив благочинний Христинівського району Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей отець Геннадій. Звертаючись до присутніх настоятель храму Святої Трійці зауважив, що необхідно пам’ятати про ті трагічні події в історії нашого народу, зробити все можливе аби такого більше ніколи не чинили: « Багато репресованих українців за прагнення бачити свою країну вільною та незалежною отримали десятки років у таборах. Сьогодні, як ніколи ми розуміємо їх подвиг, адже наша держава знову потерпає від посягань на її територіальну цілісність та незалежність. Пам’ятаймо та шануймо безвинно убієнних синів та доньок України, мучеників українських, які пролили кров за вільну та незалежну Україну» Хай же память про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави, на власній землі!

Схиляємо голови перед загиблими воїнами. Честь і слава живим героям!

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА