2018 рік

Військовослужбовців військової частини А 1588 привітали з Днем Збройних Сил України

Дата створення: 13:09 06.03.2019, Переглядів: 27

06 •грудня• 2018, 11:41• День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. Традиційно День Збройних Сил України відзначається щорічно 6 грудня.

На Христинівщині замайорів прапор Військово-морських сил України

Дата створення: 13:06 06.03.2019, Переглядів: 19

06 •грудня• 2018, 15:59• Сьогодні христинівчани зібрались на Соборній площі міста, аби урочисто підняти прапор Військово-морських сил України на знак підтримки і гордості за нашого земляка, старшини броньованого артилерійського катеру "Нікополь" Владислава Костишина та всіх українських моряків, підступно захоплених озброєними російськими спецпризначенцями у Керченській протоці. Цей прапор є символом вільної України і готовності боротись за неї. Нагадаємо, що 25 листопада, росіяни стріляли на ураження по кораблях військово-морських сил України, коли ті виходили із Керченської протоки. Броньовані артилерійські катери "Бердянськ", "Нікополь" та рейдовий буксир "Яни Капу" російські силовики захопили, а військових взяли у полон.

Дякуємо захисникам

Дата створення: 13:03 06.03.2019, Переглядів: 18

06 •грудня• 2018, 17:53• День збройних сил України відзначають усі війська нашої країни: сухопутні, повітряні та військово-морські. У різні роки президентами були засновані професійні свята для кожного з цих родів військ (День Сухопутних військ, День авіації, День Військово-Морського Флоту), але «День Збройних сил України» має особливе значення, бо в цей день скріплюється бойове братерство між усіма військовослужбовцями нашої країни. Постановою Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року встановлено щорічно відзначати 6 грудня День збройних сил України.

У районі відзначили День місцевого самоврядування

Дата створення: 12:59 06.03.2019, Переглядів: 16

07 •грудня• 2018, 13:48• Квіти, усмішки, піднесений настрій, теплі привітання. Усе це відбувалося у великому залі засідань Будинку рад, де пройшли урочистості з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. Ця подія зібрала в одну родину депутатів районної та інших місцевих рад, сільських та селищних голів, секретарів, службовців місцевих рад, працівників виконавчого апарату районної ради, членів виконавчих комітетів, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

Відкриття шляхопроводу на автодорозі М-12

Дата створення: 12:56 06.03.2019, Переглядів: 29

08 •грудня• 2018, 15:30• 8 грудня з робочою поїздкою на Христинівщину завітав голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Вельбівець. Очільник області разом з головою Христинівської райдержадміністрації Людмилою Денисюк, головою Уманської районної державної адміністрації Євгенієм Данченко та народним депутатом України Антоном Яценко проінспектували завершення роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію на автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка.

Міжнародний день людей з особливими потребами

Дата створення: 12:53 06.03.2019, Переглядів: 36

03 •грудня• 2018, 16:41• Сьогодні в районному будинку дитячої та юнацької творчості за підтримки управління соціального захисту населення райдержадміністрації було організовано святковий захід для діток з обмеженими фізичними можливостями.

Волонтер – це поклик серця, спосіб життя

Дата створення: 12:50 06.03.2019, Переглядів: 16

05 •грудня• 2018, 13:13• Сьогодні в районній центральній бібліотеці відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера. В заходах взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Валюк, голова ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» Олексій Жданов, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, активісти – волонтери району та громадськість району.

В районі проведено заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи

Дата створення: 12:46 06.03.2019, Переглядів: 20

21 •листопада• 2018, 16:38• Це день свободи, надії, свято вільних українців.

Голодомор 1932-33 років - історична катастрофа України ХХ століття

Дата створення: 12:43 06.03.2019, Переглядів: 17

23 •листопада• 2018, 13:43• Цього року Україна відзначає свої найтрагічніші роковини - 85-річчя Голодомору 1932-1933 років. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке  сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом - злочином проти людства. Пік голодомору прийшовся на весну 1933 року. В Україні тоді від голоду вмирало 17 людей щохвилини, 1000 - щогодини, майже 25 тисяч - щодня. Тодішній режим прагнув позбавити українську націю її волелюбного духу, її ідентичності, зламати фізично і духовно, і навіть важко уявити, скільки сили знадобилося українцям, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі.

Аграріїв Христинівщини привітали з професійним святом

Дата створення: 12:40 06.03.2019, Переглядів: 19

16 •листопада• 2018, 09:24• Здавна Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива. Вже традиційно з року в рік кожної третьої неділі листопада усі працівники сільського господарства, працівники підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України святкують своє професійне свято – День працівників сільського господарства.