Зі святом

Дорогі жінки!
Від чистого серця вітаю з найромантичнішим і найприємнішим святом року - 8 Березня.
Це - свято мам, бабусь, коханих, сестер і подруг. Свято, коли абсолютна більшість чоловіків з усіх сил намагається бути люблячими і турботливими, уважними і щедрими, а абсолютна більшість жінок відчуває себе єдиними і неповторними.
Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, ви, жінки в той же час встигаєте мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, Берегинями домашнього вогнища.

Сьогодні жінка - це не лише любляча мати та дбайлива господарка, а і нерідко політичний діяч, державний службовець, керівник підприємства, установи, людина, яка займає активну життєву позицію. Своєю щоденною працею жінки примножують наукові, матеріальні й духовні багатства української нації. Немає такої сфери в суспільстві та державі, такої грані людського існування, де б не виявлялася сукупність ваших кращих рис і якостей, не поєднувалися ваш професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю і милосердям. Вітаючи вас зі святом, у першу чергу, бажаю щастя і здоров'я. Хай на ваших обличчях завжди розквітає краса, як розквітають квіти навесні. Нехай ваша життєдайна сутність оберігає і ріднить усіх під благословенним небом України на довгі та щасливі літа! Щиро бажаю комфорту і затишку в душі, емоцій і тепла у серці, тверезості і ясності у думках, оптимальності й елегантності у рішеннях, ініціативності і творчості у діях, здоров'я і краси у тілі, а також чистої і всепоглинаючої любові!
Дуже хочеться, щоб усі проблеми, негаразди, печалі, неприємності, хвороби дали б вам спокій. Відмінного настрою, абсолютного оптимізму, матеріального благополуччя і віри у себе та своїх близьких!