Вітання

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Дата створення: 15:46 30.08.2019

Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави. Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Дорогі ветерани Другої світової війни, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!

Дата створення: 10:59 06.03.2019

75 років тому, в березневі дні 1944 року, землі нашого району було звільнено від німецько-фашистської окупації, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю. Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.