Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Вітання

Зі святом

Дата створення: 14:58 06.03.2020

                                                                Дорогі жінки! Від чистого серця вітаю з найромантичнішим і найприємнішим святом року - 8 Березня. Це - свято мам, бабусь, коханих, сестер і подруг. Свято, коли абсолютна більшість чоловіків з усіх сил намагається бути люблячими і турботливими, уважними і щедрими, а абсолютна більшість жінок відчуває себе єдиними і неповторними. Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, ви, жінки в той же час встигаєте мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, Берегинями домашнього вогнища.

З Новим роком та Різдвом Христовим

Дата створення: 15:01 27.12.2019

Шановні Христинівчани! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Дата створення: 15:46 30.08.2019

Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави. Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Дорогі ветерани Другої світової війни, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!

Дата створення: 10:59 06.03.2019

75 років тому, в березневі дні 1944 року, землі нашого району було звільнено від німецько-фашистської окупації, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю. Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.