Вітання

Шановні охоронці державних рубежів!
Дорогі ветерани-прикордонники!

Прийміть щирі вітання з Вашим професійним святом – Днем прикордонника!
 Захист кордону держави із сивої давнини до наших днів залишається важливим, почесним та одним із найвідповідальніших обов’язків. Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу.
Ваші приклади професіоналізму, витримки й сміливості, Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку і холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь. Щиро вітаю захисників рубежів Батьківщини з професійним святом, від усієї душі бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають Вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

Перший заступник голови райдержадміністрації                Володимир Валюк

З Днем медичної сестри

Дата створення: 15:06 12.05.2020

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії — з Днем медичної сестри, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров’я нації є  базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Зі святом

Дата створення: 14:58 06.03.2020

Дорогі жінки! Від чистого серця вітаю з найромантичнішим і найприємнішим святом року - 8 Березня. Це - свято мам, бабусь, коханих, сестер і подруг. Свято, коли абсолютна більшість чоловіків з усіх сил намагається бути люблячими і турботливими, уважними і щедрими, а абсолютна більшість жінок відчуває себе єдиними і неповторними. Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, ви, жінки в той же час встигаєте мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, Берегинями домашнього вогнища.

З Новим роком та Різдвом Христовим

Дата створення: 15:01 27.12.2019

Шановні Христинівчани! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця!

Дата створення: 15:46 30.08.2019

Щиро вітаю вас з професійним святом, у цей день слова вдячності адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави. Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян.

Дорогі ветерани Другої світової війни, працівники фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!

Дата створення: 10:59 06.03.2019

75 років тому, в березневі дні 1944 року, землі нашого району було звільнено від німецько-фашистської окупації, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю. Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.