Інформація для бажаючих отримати водні об’єкти Христинівського району в користування

Відділом агропромислового розвитку управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації проводиться робота по інвентаризації водних об’єктів Христинівського району, що не перебувають в користуванні.

Станом на 27 серпня 2019 року вже сформовано певну базу водних об’єктів вільних від оренди.

Бажаючих отримати інформацію про водні об’єкти, що можуть бути передані в користування чекаємо за адресою: місто  Христинівка вулиця Соборна 30 (Будинок Рад) четвертий поверх. Телефони для додаткової інформації: (04745) 6-05-94; (098) 396-66-17.

Начальник управління                                                                           Л. Дубашевська