Христинівський сектор пробації спільно з суб’єктами пробації прийняв участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності

З метою підвищення національної самосвідомості, вдосконалення знань та навичок володіння українською мовою, 8 листопада співробітники Христинівського РС філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області долучились до написання диктанту національної єдності, який щороку традиційно проводиться до Дня української писемності та мови.
День української писемності та мови державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
Текст радіодиктанту в прямому ефірі читав відомий мовознавець, автор підручників і посібників з української мови та літератури Олександр Авраменко, який складає текст диктанту останні 13 років.
Після написання диктанту в прямому ефірі Українського радіо Олександр Авраменко провів роботу над помилками, а також присутні мали змогу бачити текст диктанту, який опубліковано на сайті ukr.radio.