ЄС.Нато.Міжнародне співробітництво

Чи підтримують українці вступ до ЄС та НАТО?

45,5% українців заявили, що готові підтримати вступ України в НАТО на референдумі. Про це свідчать результати опитування центру Соціс. 29,4% респондентів висловилися проти, 8,5% респондентів сказали, що не прийдуть на референдум, 16,6% - не змогли відповісти.

58,3% українців мають намір проголосувати на референдумі за вступ України в Європейський союз. 21,6% опитаних не підтримали б такий крок, 8,1% не брали б участі в референдумі. 12,0% респондентів не змогли відповісти на питання.

44,7% переконані, що Україна повинна вибрати свій шлях розвитку, при цьому спираючись на свої ресурси. 42,8% українців вважають, що Україні потрібно рішуче рухатися в напрямку Європи і Заходу.

8% опитаних сказали, що Україна повинна більш рішуче рухатися в напрямку РФ і сходу. 4,6% не відповіли на питання.

Столтенберг: НАТО збільшило присутність у Чорному морі через агресивні дії Росії

Президент Парламентської асамблеї НАТО Раса Юкнявічєнє відвідала Україну з робочим візитом

Климпуш-Цинцадзе закликала держави-члени НАТО та Міжнародний секретаріат Альянсу посилити зусилля задля відновлення роботи Комісії Україна-НАТО

Офіційний веб портал Україна - НАТО: https://ukraine-nato.mfa.gov.ua/ua