Електронний бюлетень ГУРТ №46 (1001) (Актуальне/Гранти/Тренінги)

Актуальне

Національна мережа організацій громадянського суспільства України: формуємо разом!

Ініціативна група створення Національної мережі звертається до організацій громадянського суспільства України з пропозицією приєднатися до Меморандуму і долучитися до процесу формування Національної мережі.

Гранти

Проекти міжнародної співпраці (Креативна Європа)

Оголошено конкурс «Проекти міжнародної співпраці» програми «Креативна Європа» (підпрограма «Культура»). Дедлайн - 27 листопада 2019 року.

Навчання та 200 000 гривень для енергетичного розвитку громад

ГО «Екоклуб» за підтримки Посольства Норвегії в Україні шукає активні громади для участі у проекті «Просування сталих енергетичних рішень в громадах (приклади з практики)». Дедлайн - 1 грудня 2019 року.

Читати і коментувати

Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США – молодіжні та культурні проекти

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері культури та підтримки молоді на 2019–2020 рр. Проектні заявки повинні бути пов'язані з однією або кількома прийнятними темами та пріоритетами фінансування, які викладені в оголошенні. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових. Дедлайн: 12 січня / 12 квітня / 5 липня 2020 року.

Інфраструктурні гранти від House of Europe

House of Europe пропонує гранти на розвиток культурної інфраструктури в регіонах. Дедлайн – 28 листопада 2019 року.

Читати і коментувати

Конкурс «Співпраця малих концертних залів»

«Music Moves Europe» (MME) є рамковою підпрограмою Європейської комісії на підтримку музичного сектору. Загальна мета цього конкурсу – збільшити здатність концертних залів залишатися конкурентоспроможними у мінливих ринкових та регуляторних умовах. Дедлайн – 16 грудня 2019 року.

Читати і коментувати

Конкурс проектів збереження природи та очищення її від пластику

Європейська асоціація охорони навколишнього середовища (EOCA) запрошує подавати для фінансування пропозиції проектів очищення природних об'єктів від пластику та їх збереження. Дедлайн – 30 листопада 2019 року.

Тренінги

Вебінар «Facebook як інструмент ефективної комунікації для ОГС»

Програма технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна) запрошує менеджерів/ок українських НПО взяти участь у вебінарі «Facebook як інструмент ефективної комунікації для ОГС», що відбудеться у четвер, 21 листопада 2019 року. Вебінар стане у нагоді, якщо ви використовуєте Facebook на інтуїтивному рівні й хочете досягти кращих результатів у комунікації з цільовими аудиторіями.

Читати і коментувати

Міжнародна стипендіальна програма Міського університету Нью-Йорка оголошує прийом заявок

Центр філантропії та громадянського суспільства Міського університету Нью-Йорка (NYCU) розпочинає прийом заявок на участь в Міжнародній програмі 2020 року для старших стипендіатів (Senior International Fellows Program). Дедлайн – 22 листопада 2019 року.

Читати і коментувати

Програма стажування для нових лідерів запрошує учасників (США)

Центр філантропії та громадянського суспільства Міського університету Нью-Йорка (NYCU) оголошує прийом заявок на участь в Міжнародній стипендіальній програмі 2020 року для нових лідерів (Emerging Leaders International Fellows Program). Дедлайн – 20 січня 2020 року.

Міжнародна програма студентського обміну Global UGRAD

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) – це програма культурного обміну, яка здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та підтримується народом Сполучених Штатів Америки. Ця міжнародна освітня та культурна програма обміну підтримує талановитих іноземних студентів, надає можливість майбутнім лідерам навчатися у США з метою поглиблення знань та вивчення культури і традицій Сполучених Штатів Америки. Дедлайн - 31 грудня 2019 р. (далі - англ.).

Читати і коментувати

© Ресурсний центр ГУРТ, 1999-2019. Усі права застережено.

Відповідальність за достовірність та точність інформації, розміщеної в інформаційному електронному бюлетені ГУРТ, несе організація чи особа, яка розмістила інформацію на порталі gurt.org.ua.

Редакційна політика порталу ГУРТ

При передруці інформації з електронного бюлетеня ГУРТ обов’язкове посилання такого змісту:
Джерело інформації: Ресурсний центр ГУРТ