Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

До Покрови в обласному центрі вшосте пройде фестиваль «Козацький шлях.UА»

 8f44dd75ab290891b2792d9238e8062a_L12 – 14 жовтня 2019 року до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України Громадська організація «Дитячий фонд Черкащини» у м. Черкаси поводить Всеукраїнський відкритий мистецький конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UА». Про це інформують на сайті Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА.
Мета фестивалю-конкурсу:
– популяризація української козацької культури й народних традицій;
– формування патріотичної свідомості дітей та молоді;
– виховання естетично, фізично та духовно здорової нації;
– допомога в самореалізації обдарованим дітям та молоді.
У програмі фесту: туристична виставка «Черкащина. козацька» й виставка творів молодих художників на козацьку та народну тематику, театралізовано-концертне дійство з відтворенням козацької теми, прослуховування конкурсантів, науково – пізнавальна конференція «Герої козацької та сучасної доби» та безліч ін.
Цільові групи проекту: діти та молодь віком до 25 років, зокрема діти шкільного віку, студенти коледжів, училищ, університетів, академій.
Всеукраїнський відкритий мистецький конкурс-фестиваль «Козацький шлях.UА» проводиться шостий рік поспіль. У ньому кожного року  беруть участь до 400 колективів, зокрема й Черкаської області – до 100 колективів.
Контакти: м. Черкаси, вул. Благовісна 213, оф. 23; тел.: (097) 199-37-18, (093) 760-30-76 Алла Вікторівна, е-mail: kids_ck@ukr.net