Для роботодавців які створюють нові робочі місця, служба зайнятості пропонує фінансову підтримку, компенсацію єдиного внеску

Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості зареєстрованих безробітних, зазначених у частині першій статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» (ст. 26 Закону України «Про зайнятість населення» та Постанова КМУ № 347 від 15.04.2013 р., якою затверджено «Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»)
Право на компенсацію має також роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості (ст. 27 Закону України «Про зайнятість населення» та Постанова КМУ № 347 від 15.04.2013р., якою затверджено «Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» та перелік пріоритетних видів економічної діяльності для створення нових робочих місць суб’єктами малого підприємництва»)
Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.