Адреса: вул. Соборна, 30, м. Христинівка, Черкаська обл., 20001

Посада

П.І.Б.

Телефон

Завідувач сектору - адміністратор сектору з питань надання адміністративних послуг

Мітіогло Анна Олегівна

6-17-89

Адміністратор сектору з питань надання адміністративних послуг

Своєволіна Людмила Василівна

6-17-89

Розташування Центру надання адміністративних послуг

Нормативно-правова база

1. Закон України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 №5203
  2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» від 20.02.2013 №118
  3. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Примірного регламенту про центр надання адміністративних послуг» від 01.08.2013 №588
  4. Положення сектору з питань надання адміністративних послуг відділу регіонального розвитку та інфраструктури Христинівської районної державної адміністрації
  5. Перелік адміністративних послуг, які надаються через сектор з питань надання адміністративних послуг.

Що таке Центри надання адміністративних послуг?
Україна змінюється. Влада повинна не керувати громадянами, а служити громадянам, тобто надавати ПОСЛУГИ. У багатьох містах і містечках почали відкриватися «прозорі інтегровані офіси» - Центри надання адміністративних послуг.
ВІДЕО Посилання -
І головне – жодних умов для корупції!
Якщо у Вас є потреба звернутися до влади:

- для приватизації житла

- для отримання земельної ділянки

- для оформлення права власності на нерухомість

- для реєстрації суб’єктом пiдприємницької діяльності

- для отримання паспорта чи реєстрації місця проживання

- для дозволу на будiвництво чи перепланування

- для отримання державного акта на землю

Не шукайте куди і коли! Звертайтесь до Центру надання адміністративних послуг у своєму місті або районі.

Відео створене за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг районної державної адміністрації