Христинівська Районна Державна Адміністрація
Христинівський район, Черкаська область

Будуємо кар’єру разом!

З 1 січня 2019 року у службі зайнятості почав діяти новий Порядок реєстрації і перереєстрації безробітних громадян. По всій Україні у службі зайнятості запрацювали кар’єрні радники.
Станом на 1 вересня поточного року на Христинівщині у  районній філії Черкаського ОЦЗ працюють 4 кар’єрні радники. У процесі роботи кар’єрні радники допомагають клієнтам усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги, зокрема, здібності, навички. Спільно з клієнтом складають індивідуальний план надання послуг чи план працевлаштування. Кар’єрний радник несе відповідальність за сприяння у працевлаштуванні, виходячи з інтересів клієнтів.
Модернізація та осучаснення методів та підходів в роботі служби зайнятості сприяють  наданню адресних індивідуальних послуг для повернення особи на ринок праці. Зазначимо, що станом на 1 вересня 2019 року за сприяння Христинівської районної філії Черкаського ОЦЗ працевлаштовано 920 осіб, із них  50,3 % - до набуття статусу безробітного. 226 чол. із числа  безробітних були охоплені професійним навчанням з подальшим працевлаштуванням до роботодавців Христинівського району. Участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 176 осіб. Слід відзначити, хоча інститут кар’єрного радника впроваджений нещодавно, вже є реальні результати роботи.
Яскравим прикладом ефективної роботи кар’єрного радника є працевлаштування Калініченка Володимира, який реалізував себе зовсім в іншій сфері, ніж працював до того часу, доки звернувся до служби зайнятості. Пан Володимир має за плечима майже 25 років стажу роботи на залізниці проте за сприяння служби зайнятості перебуваючи на обліку трохи менше 2 місяців працевлаштувався в ТОВ «Альфа Плюс» майстром з обслуговування споруд підприємства.


Заступник директора – начальник відділу                                                       Л. Царук