Безпека праці при виконанні сільськогосподарських робіт

У створенні умов праці, що відповідають сучасним вимогам сільського господарства важливе значення має рівень підготовки працівників з питань охорони праці. Для забезпечення виконання основних вимог законодавства з охорони праці, додержання кожним працівником правил і норм, свідомого та відповідального ставлення до питань особистої безпеки, на замовлення аграріїв Христинівщини, фахівцями районної філії Черкаського обласного центру зайнятості 17.02.2020 року були організовані короткотермінові курси цільового призначення за навчальною програмою «Безпека праці при виконанні сільськогосподарських робіт». Після закінчення навчання безробітні Христинівчани  будуть працевлаштовані  в Корпорація  «Украгротех» та СТОВ «Чайківське». Отже, завдяки невтомній праці фахівців служби зайнятості роботодавці  в аграрному секторі району отримають кадри, які збільшать свою кваліфікацію  та отримають відповідні посвідчення безкоштовно. В свою чергу служба зайнятості вкотре підтверджує, що є надійним партнером для роботодавців.