Головна Прес-центр

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Прес-центр
В рамках проекту "Швидке реагування"
Понеділок, 10 липня 2017, 16:19

В рамках проекту "Швидке реагування" та з метою запровадження електронної системи фіксації поліцейськими результатів реагування на події, вдосконалення систем реагування чергових нарядів Христинівського відділення Уманського відділу ГУ Національної поліції України в Черкаській області, за рахунок спонсорської допомоги відділення поповнилось ще 2 планшетними ПК. Планшети вручили  в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова ФГ "Агромед" Микола Миронюк та ФОП Віктор Дубовий.

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА

 
Як отримати свідоцтво про народження або смерть на тимчасово окупованій території України
Понеділок, 10 липня 2017, 10:36

Ще 24.02.2016 року набув чинності Закону України «Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України».

Даним Законом вищевказаний Кодекс доповнено статтею 257-1 такого змісту:
“Стаття 257-1. Особливості провадження у справах про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України

Детальніше...
 
Звертаємо увагу!
Четвер, 06 липня 2017, 16:44

У зв’язку з великою кількістю звернень громадян, що  надходять до Христинівської районної державної  адміністрації від власників індивідуальних житлових будинків та квартир в багатоквартирних будинках  які потерпіли внаслідок втрати їхнього майна через пожежі повідомляємо, що Христинівська райдержадміністрація є бюджетна організація, яка не має відповідних фондів і фінансової можливості виділяти кошти на відновлення індивідуальних житлових будинків і приватних квартир в багатоквартирному житловому фонді, їх власникам які потерпіли внаслідок пожеж через власне необережне відношення з вогнем, користування несправними електроприладами, перевантаження електромережі, недотримання правил ремонту і експлуатації  електроліній, недотримання протипожежних розривів між будівлями на  власній земельній ділянці та по відношенню до сусідських будівель, тощо, за виключенням випадків надзвичайних ситуацій техногенних катастроф та надзвичайних ситуацій природного характеру.

Детальніше...
 
Підсумки весняного благоустрою населених пунктів району.
Четвер, 06 липня 2017, 16:37

В період з 26 червня  по 29 червня 2017 року, комісія райдержадміністрації, що створена  розпорядженням  Христинівської райдержадміністрації від 28.03.2017 № 59 “Про щорічний районний конкурс з благоустрою населених пунктів області “Територія комфорту”,  в складі 4 осіб (Рябоконь І. В., Федичканич Л. І., Кревсун А. М. Бичок М. Г.) огляд всіх  сіл району, смт. Верхнячка і м. Христинівка, для підбиття підсумків виконаних робіт та визначення переможця  в категорії населених пунктів – села, для участі переможця в обласному огляді-конкурсі “Територія комфорту” серед населених пунктів своєї категорії.

Детальніше...
 
Представлення головного лікаря
Четвер, 06 липня 2017, 11:37

6 липня в приміщенні центральної районної лікарні відбулося представлення головного лікаря Віктора Кравчука.  Привітати головного лікаря Христинівської ЦРЛ завітали голова райдержадміністрації Людмила Денисюк, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич та завідувачі відділеннями ЦРЛ. Рішенням сесії районної ради 7- го скликання № 20-1/VII від 27.06.2017р. Віктора Кравчука було призначено на посаду головного лікаря Христинівської центральної районної лікарні та підписано контракт терміном на п'ять років.

Детальніше...
 
Топ-5 найпопулярніших вакансій літа
Середа, 05 липня 2017, 14:16

Літо – відповідальна пора для хліборобів. Під час жнив сільськогосподарські підприємства роблять все можливе, щоб без втрат зібрати і зберегти зерно.  Христинівський район – це сільськогосподарський район, тому всі сільськогосподарські підприємства активно включилися в роботу. У сільському господарстві велике значення має фактор часу, зокрема своєчасне й якісне виконання польових робіт.

Детальніше...
 
Військові готуються до навчальних зборів стрілецького батальйону
Четвер, 29 червня 2017, 17:07

У Черкасах, відповідно до плану підготовки військ територіальної оборони, наприкінці червня - початку липня відбудуться десятиденні навчальні збори з особовим складом стрілецького батальйону. Для підготовки та відновлення навичок у виконанні завдань за призначенням, військові комісаріати Черкаської області планують залучити на навчальні збори майже 500 осіб.

Детальніше...
 
Відбулася зустріч з учасниками АТО
Четвер, 29 червня 2017, 16:41

В малому залі Будинку рад відбулася зустріч з учасниками АТО по питанню забезпечення земельними ділянками учасників АТО, які проживають в Христинівському районі. Зустріч відбулася за участю  голови районної державної адміністрації Людмили Денисюк, членів громадської організації «Спілка воїнів АТО «Черкащани» та представників агроформувань, які орендують землі.

Детальніше...
 
Відзнаки захисникам України
Четвер, 29 червня 2017, 10:38

Наказом Голови Ради громадської спілки «Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, антитерористичної операції, ветеранів військової служби та правоохоронних органів» від 28.06.2017 №185 «Про нагородження представників громадських об’єднань з нагоди Дня Конституції України» нагороджено учасників антитерористичної операції на Сході України. Нагороди вручила голова районної державної адміністрації Людмила Денисюк.

Детальніше...
 
Конституція наш спільний крок до майбутнього
Вівторок, 27 червня 2017, 11:14

День Конституції України щорічно відзначається 28 червня. Цього дня країна отримала свій найважливіший та найголовніший документ – Конституцію. Вона є базисом української держави, її міцним фундаментом для побудови спільноти та визначення основних векторів розвитку. В Конституції прописано, що країна існує для людей і в жодному разі не навпаки.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 149

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting