Головна Прес-центр

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Прес-центр
Увага! Семінар-навчання.
П'ятниця, 22 вересня 2017, 14:43

З метою правового захисту, швидкого реагування, щодо порушених прав власників земель та землекористувачів, пов'язаних з орендою землі, з правом на урожай, протидії спроб рейдерського захоплення, крадіжок врожаю і землі, Головним територіальним управлінням юстиції у Черкаській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги буде проведено семінар-навчання за участі представників обласних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Просимо взяти участь у семінарі, який відбудеться 27 вересня 2017 року в малому залі Будинку рад о 11.00 год.

 
Фольклорне свято "З глибин народних" в м. Сміла
Вівторок, 19 вересня 2017, 12:24

Фото Культуры Христинівки.16 вересня в м.Сміла відбулося фольклорне свято "З глибин народних" та обласне свято народної інструментальної музики "Самоцвіти Черкащини". Дійство проходило у Долині Озер Смілянськогог міського парку відпочинку і співпало з Днем міста Сміла. Тут зібралося 50 творчих колективів, кращі з кращих - аматорські фольклорні гурти, ансамблі народної музики, троїсті музики, гармоністи, баяністи та більше 40 майстрів-аматорів декоративно-прикладного мистецтва. З вітальними словами до присутніх звернулися директор Департаменту культури та зв'язків з громадскістю обласної державної адміністрації Олександр Шабатін та директор КУ "ОЦНТ та КОР" ЧОР Таміла Іванова.

Детальніше...
 
Служба зайнятості – перший помічник у пошуку робочого місця
Понеділок, 18 вересня 2017, 11:44

По приїзду з війни бійці потребують багато: і психологічної допомоги, і фізичної реабілітації, і пільг, і безкоштовного лікування, проїзду і так далі. Але чи не найбільша проблема — в працевлаштуванні: більше 100 військовослужбовців були без роботи протягом 8 місяців поточного року, і це тільки ті, хто звернувся до районного центру зайнятості. Робота – це не тільки гроші, а і дієвий спосіб соціальної реабілітації, необхідної хлопцям, що повернулися зі Сходу. Служба зайнятості – перший помічник у пошуку робочого місця. Але не все так просто. Звичайно, є упередженість серед роботодавців стосовно того, щоб взяти на роботу учасника АТО.

Детальніше...
 
Приклади соціально відповідальних підприємств, які працевлаштовують певні категорії громадян (ВПО, демобілізованих учасників АТО, інвалідів тощо)
Понеділок, 18 вересня 2017, 11:41

Фахівці Христинівського РЦЗ плідно співпрацюють з усіма роботодавцями району. Адже головною метою центру зайнятості є достойна робота для кожного безробітного, а кожен роботодавець повинен бути забезпечений кваліфікованими кадрами. При надходженні вакансій від роботодавців насамперед велика увага звертається на працевлаштування учасників АТО, так як ці категорії осіб  потребують особливої уваги з точки зору адаптації  до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

Детальніше...
 
Захист прав у сфері реєстрації СМС- маяк
П'ятниця, 15 вересня 2017, 12:20

З метою надання якісних та сучасних послуг населенню за допомогою мережі Інтернет Міністерством юстиції України створено он-лайн простір юстиції під назвою «ОНЛАЙН будинок юстиції», однією з рубрик якого є сервіс «СМС - МАЯК».

Детальніше...
 
Відсвяткували День рятівника!
П'ятниця, 15 вересня 2017, 11:37

Сьогодні, напередодні свята дня рятувальників України, голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк, голова районної ради Анатолій Бордун, міський голова Микола Наконечний, начальник відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту Іван Рябоконь, привітали з професійним святом співробітників Христинівського РВ У ДСНС України у Черкаській області.  Вручили грамоти райдержадміністрації, районної та міської рад та подяки за сумлінну працю, добросовісне виконання своїх обов'язків і високий професіоналізм.

Детальніше...
 
Семінар «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО та демобілізованим»
П'ятниця, 15 вересня 2017, 09:00

14 вересня на базі Христинівського районного центру зайнятості населення проведено семінар про «Особливості надання соціальних послуг учасникам АТО та демобілізованим». Семінар організовано Христинівським районном центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участі начальника відділу організаційно-правової роботи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Пони Людмили Михайлівни.

Детальніше...
 
День фізичної культури та спорту
Понеділок, 11 вересня 2017, 12:17

Фото Культуры Христинівки.10 вересня на площі ім.Т.Г.Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди дня фізичної культури та спорту. Свято відбулося з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей, учнівської молоді, різних вікових категорій населення. Привітати спортсменів та любителів здорового способу життя завітали: заступник голови Христинівської районної державної адміністрації Тетяна Терещук, голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун, начальник відділу культури, молоді та спорту Галина Кошель, депутат обласної ради Олег Баштан, Директор ДЮСШ Максим Лягоцький та директор міського центру «Спорт для всіх» Микола Кураш. Звертаючись до всіх присутніх кожен з керівників підкреслив важливість розвитку спорту на теренах Христинівщини та побажали спортсменам здоров’я, успіхів та натхнення на подальші спортивні звершення та рекорди.

Детальніше...
 
Нарада з керівниками підприємств
Вівторок, 05 вересня 2017, 10:37

Сьогодні в малому залі будинку рад під головуванням військового комісара Христинівського військового комісаріату Анатолія Стуженка відбулась нарада з керівниками підприємств, установ, організацій. В нараді взяли участь начальник відділу агропромислового розвитку Володимир Прокопчук, відповідальні за кадрову роботу та ведення військового обліку на сільськогосподарських підприємствах району.

Анатолій Ілліч детально зупинився на питанні ведення військовго обліку на підприємствах згідно Постанови КМУ від 07.12.2016р. № 921 "Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних", та рекомендував провести звірку призовників з районним військовим комісаріатом.

 

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА

 
Про функціонування засобів зв’язку та офіційних сторінок в соціальних мережах сервісних центрів МВС
Понеділок, 04 вересня 2017, 10:45

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ТСЦ МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС - регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 153

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : 2 – 33 -60.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-17.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting