Головна Прес-центр

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Прес-центр
Найвища нагорода за добро!
••Четвер•, 14 •червня• 2012, 12:36•

14 червня Міжнародною Федерацією Товариства Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародною Федерацією Організацій донорів крові, Міжнародною Спілкою переливання крові за сприянням ВООЗ оголошено – Всесвітнім Днем Донора крові (цього дня народився відомий лікар, лауреат Нобелівської премії Карл Ландштейнер, який в своїх дослідженнях винайшов групи крові).

Донор у перекладі з латині «той хто дарує» - це звичайна людина, котра в ім’я врятування чужого життя ділиться власною кров’ю.

Багаторічним досвідом доведено, що донорство не шкідливе для здоров’я. Кровоздачі корисні для профілактики захворювань серцево-судинної системи, порушення травлення, печінки та основного обміну речовин. Донорська кров використовується при операціях, пологах кровотечах, тяжких травмах, опіках. Необхідна донорська кров дітям, які мають онкологічні захворювання. Донором може бути кожна здорова людина віком від 18 до 65 років. Після 65 років здача крові допускається,якщо у людини в нормі тиск, пульс, рівень гемоглобіну…

Кров одного донора рятує життя 4-5 хворим. Максимально допустимі норми здачі крові 400 мл., інтервал між здачею 2 місяці, без будь-якої шкоди до 5 разів на рік.

•Детальніше...•
 
День відкритих дверей у світ володарів слова
••Середа•, 06 •червня• 2012, 17:49•

В день професійного свята журналістів вже стало традицією в стінах редакції одного з найавторитетніших друкованих видань Христинівського району громадсько-політичної газети «Трибуна хлібороба» проводити День відкритих дверей. Цього разу відбулася зустріч редакційного колективу із головою райдержадміністрації Володимиром Сидорчуком, головою районної ради Миколою Передрієм, заступником голови РДА Юрієм Коцюбою, ветеранами журналістської ниви, які віддали багато творчих сил та енергії, колегами-поліграфістами, дописувачами, шанувальниками, друзями. Під час зустрічі заступник редактора газети Руслана Масловська не просто цікаво розповідала про історію створення газети та її роботу на сучасному етапі – вона намагалася бути якомога відвертішою у висвітленні проблемних аспектів журналістської діяльності, з якими редакція стикається щодня.

•Детальніше...•
 
Влада працює задля добробуту жителів району
••Середа•, 30 •травня• 2012, 17:08•

30 травня відбулося засідання колегії Христинівської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук.
У роботі колегії взяли участь заступник голови районної ради Микола Єременко, заступники голови райдержадміністрації, голови сільських та селищної ради, керівники структурних підрозділів РДА, начальники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, керівники бюджетних організацій та установ, керівники правоохоронних, контролюючих органів.
Заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук у своєму виступі наголосив, що в районі продовжується практика співпраці орендарів землі з територіальними громадами в плані соціальної допомоги шляхом укладання угод про соціальне партнерство. За його словами, укладання договорів із сільськогосподарськими товариствами, фермерськими господарствами, приватними підприємствами, які працюють в аграрному секторі, підтверджує свою ефективність, а спільна відповідальність влади і бізнесу за розвиток сільських територій обов’язково дасть свої результати.

•Детальніше...•
 
Спільне вирішення практичних питань
••Вівторок•, 29 •травня• 2012, 16:46•

29 травня в залі засідань Будинку рад Христинівського району відбулася технічна нарада-семінар з головами територіальних громад, ініційована управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації.
У роботі наради взяли участь голова Христинівської райдержадміністрації Володимир Cидорчук, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Іваненчук, начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Віктор Підвальний та заступник начальника відділу статистики Тетяна Ковальська.
Нараду розпочав очільник району Володимир Іванович, який, користуючись нагодою, вказав керівникам місцевих рад на певні недоопрацювання, зокрема, взяття на баланс об’єктів соціальної сфери, упорядкування сміттєзвалищ, укладання угод про соціальне партнерство.

•Детальніше...•
 
16,0 млн. гривень забезпечили до зведеного бюджету податківці Христинівського району у січні-квітні 2012 року
••Понеділок•, 28 •травня• 2012, 11:46•

Цей показник перевищив минулорічний рівень на 3,0 млн. грн. або 23 відсотка та відповідає позитивним тенденціям розвитку регіону.
До державного бюджету з району надійшло 3,0 млн. грн., з них до загального фонду – 2,9 млн. грн. До місцевих бюджетів надійшли кошти у сумі 13,0 млн. гривень.
Планові показники надходжень до місцевих бюджетів, затверджені відповідними місцевими радами, у січні-квітні цього року виконані на 102,0 відсотка, додатково надійшло 224,5 тис. грн.
Податку на доходи фізичних осіб сплачено 9,9 млн. грн. (105,9 відсотка завдання та 107,1 відсотка росту до минулорічного періоду), плати за землю – 2,1 млн. грн., єдиного податку – 0,6 млн. грн.

•Детальніше...•
 
До 150-річчя з Дня перепоховання Т.Г.Шевченка Лине над Дніпром Шевченкове слово ...
••Понеділок•, 28 •травня• 2012, 09:36•

Нескінченним потоком йшли віддати шану Тарасу Григоровичу Шевченку багаточисленні делегації, дорослі і діти, земляки і чужинці.
Кожна подорож до Канева - місця, де знайшов свій останній спочинок Великий Кобзар - викликає багато емоцій, адже завжди сповнена незабутніми враженнями, неповторними моментами, цікавими знайомствами.
Так і день 22 травня цього року, був сповненим духу патріотизму, адже до Чернечої гори з усіх-усюд з'їхалися українці, об'єднані спільною метою - вклонитися світлій пам'яті великого земляка.
Площа під Тарасовою горою та майданчик навколо підніжжя пам'ятника Кобзарю, гостинно чекали численних майстрів народного ужиткового та декоративного мистецтва - художників, різб'ярів, чеканщиків, вишивальниць, ковалів, гончарів, майстрів національного костюму, плетіння з бісеру та лозоплетіння, квіткарів та інших митців з кожного району Черкащини. Тільки тут, у цьому різнобарв'ї кольорів, українських народних костюмів, етнічних виробів можна побачити майстер-класи чи не з кожного виду представленого мистецтва. До речі, роботи христинівської майстрині-вишивальниці - В.Ф.Валюк дуже сподобалися глядачам, адже такі вишиті картини (немов намальовані), були представлені тільки нашим районом.
Розливалося над могутнім Дніпром Шевченкове слово, линули на Співочому полі рядки із "Заповіту", "Реве та стогне...", пливло понад хмарами щире багатоголосся Українського народного хору ім.Г.Вірьовки та Черкаського академічного заслуженого українського народного хору. То тут, то там лунали кобза, бандура, було чутно звучні голоси сольних виконавців, дуетів, тріо, ансамблів.
Особливого духу патріотизму, єднання цьому заходу додало величезних розмірів жовто-блакитне полотнище у вигляді національного прапора, яке розкинулося на всьому полі, вражаючи гостей.
Від підніжжя до самої верхівки Чернечої гори, де власне, і похований Тарас Шевченко, всього - 340 щаблів. Кожен крок, який долають його вдячні нащадки, символізує палку відданість Україні, шану і повагу до її пророка.
В урочистих заходах з нагоди 151-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка взяв участь голова облдержадміністрації, Герой України С.Б.Тулуб, долучилися: Радник Президента України - Керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Г.М.Герман, керівництво області, громадськість.
Учасники заходів були присутні на урочистому молебні в Успенському Соборі, а потім пішою ходою відправилися до Тарасової гори, де поклали квіти до пам’ятника великому поету.
Як розповідають організатори, цьогорічні урочистості були особливими, адже було влаштовано дві піші ходи: традиційним шляхом, та історичним.
151 рік тому, коли прах Кобзаря привезли в Україну, дорога до останнього спочинку пролягала горами і лісом через те, що навесні "широкополий" Дніпро розлився аж до самої Чернечої гори.
І через півтора сторіччя потому останнім шляхом поета пройшли його молоді шанувальники на чолі із заступником голови Черкаської ОДА Е.О.Івакіним та начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту В.О.Березою. Одягнені у вишиванки, із історичними знаменами у руках, молоді козаки і козачки вклонилися Тарасу, віддаючи тим самим данину пам'яті історичному минулому своєї молодої країни.
Вшанували пам'ять Великого Кобзаря і христинівчани на чолі з головою райдержадміністрації В.І.Сидорчуком, заступником голови районної ради М.І.Єременком, заступником голови РДА Ю.О.Коцюбою. У складі делегації також були: голова ветеранської організації району О.Е.Титюченко, начальники - відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків із ЗМІ та громадськістю апарату РДА Л.В.Своєволіна, фінансового управління РДА М.М.Невшупа, культури і туризму РДА М.І.Валюк, служби у справах дітей РДА Н.В.Піддубняк, представники інших відділів райдержадміністрації та музичної школи.

Заступник редактора районної
громадсько-політичної газети
"Трибуна хлібороба"
Руслана Масловська

 
Весняна посівна кампанія на Христинівщині підійшла до завершення
••Середа•, 23 •травня• 2012, 16:36•

За оперативною інформацією управління агропромислового розвитку РДА в районі підійшла до завершення весняна посівна кампанія в господарствах всіх форм власності.
В районі площа посіву ранніх зернових культур становить 4800 га. Загалом посіяно 3600 га ярого ячменю. За рахунок зменшення ранньої групи збільшено площу посіву кукурудзи та сої, які зайняли, відповідно, 8500 га та 4050 га, що більше у порівнянні з минулим роком. Площа соняшнику залишається на рівні минулого року і становить 6410 га. Цукрові буряки та гречка зайняли відповідно площі 680 га і 400 га.
В поточному році в посівах з’явилося 154 га нової для нашого регіону бобової культури – нуту.
Разом з посівом господарники проводять внесення мінеральних добрив, зокрема широко використовувався під посів соняшника та кукурудзи безводний аміак та амміачна вода.
Практично всі озимі зернові, які висівалися восени минулого року збереглися. Більшість з них також підживлена мінеральними добривами, а ті, які мали слабкий розвиток – підживлені двічі, озимі оброблені гербіцидами та перебувають у гарному стані.
За сприятливих погодних умов хлібороби Христинівщини сподіваються на гарний врожай.

•Детальніше...•
 
До 150-річчя з Дня перепоховання Т.Г.Шевченка Лине над Дніпром Тарасове слово...
••Середа•, 23 •травня• 2012, 12:12•

Нескінченним потоком йшли віддати шану Тарасу Григоровичу Шевченку багаточисленні делегації, дорослі і діти, земляки і чужинці.
Кожна подорож до Канева - місця, де знайшов свій останній спочинок Великий Кобзар - викликає багато емоцій, адже завжди сповнена незабутніми враженнями, неповторними моментами, цікавими знайомствами.
Так і день 22 травня цього року, був сповненим духу патріотизму, адже до Чернечої гори з усіх-усюд з'їхалися українці, об'єднані спільною метою - вклонитися світлій пам'яті великого земляка.
Площа під Тарасовою горою та майданчик навколо підніжжя пам'ятника Кобзарю, гостинно чекали численних майстрів народного ужиткового та декоративного мистецтва - художників, різб'ярів, чеканщиків, вишивальниць, ковалів, гончарів, майстрів національного костюму, плетіння з бісеру та лозоплетіння, квіткарів та інших митців з кожного району Черкащини. Тільки тут, у цьому різнобарв'ї кольорів, українських народних костюмів, етнічних виробів можна побачити майстер-класи чи не з кожного виду представленого мистецтва. До речі, роботи христинівської майстрині-вишивальниці - В.Ф.Валюк дуже сподобалися глядачам, адже такі вишиті картини (немов намальовані), були представлені тільки нашим районом.

•Детальніше...•
 
А пам'ять про нього жива ще й досі, не згасне вона через вік
••Вівторок•, 22 •травня• 2012, 16:05•

22 травня 151 рік тому відбулося перепоховання духовного наставника українського люду – Тараса Григоровича Шевченка. З Петербургу, де він був спочатку захоронений, за клопотанням Михайла Лазаревського домовину було переправлено до Канева та поховано на Чернечій горі, як і просив у своєму вірші поет:

 

 

 

 

«Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій,
Щоб лани широкополі,
І Дніпро, і кручі
Було видно, було чути…»

 

•Детальніше...•
 
У Христинівці діє центр обслуговування платників податків
••Понеділок•, 21 •травня• 2012, 15:05•

В Україні створення сервісних центрів для обслуговування платників податків відбувається в рамках стратегічного реформування податкової із фіскального відомства у сервісну службу. Основні функції, які покладені на подібні центри — створення комфортних умов для платників податків з метою забезпечення ними повної і своєчасної сплати до бюджету податків і зборів; надання їм комплексу послуг з отримання дозвільних документів, довідок, податкових консультацій; удосконалення процесу приймання податкової звітності від суб'єктів господарювання; забезпечення швидкого доступу платника до інформації.
Завдячуючи підтримці районній владі, реформи, намічені керівництвом держави, вже втілена в життя. Місцевих платників податків приємно порадує комфортний і оперативний сервіс, які вони відтепер тут отримуватимуть.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 169 з 181•

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.114 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.125 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.584 seconds, 11.56 MB
Application afterRender: 0.733 seconds, 13.15 MB

•Використання пам'яті•

13842224

•23 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'b8ecno0tft6b7vvlvtct88cfl7'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1539874515' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = 'b8ecno0tft6b7vvlvtct88cfl7'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( 'b8ecno0tft6b7vvlvtct88cfl7','1539875415','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 3)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT *
    FROM jos_sections
    WHERE id = 1
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND s.id = 1
    AND s.access <= 0
    AND cc.access <= 0
    AND s.published = 1
    AND cc.published = 1
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-10-18 15:10:15' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-10-18 15:10:15' )
    ORDER BY  a.created DESC
    LIMIT 1680, 10
 11. SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, cc.title AS category, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    INNER JOIN jos_categories AS cc
    ON cc.id = a.catid
    LEFT JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = a.sectionid
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND s.id = 1
    AND s.access <= 0
    AND cc.access <= 0
    AND s.published = 1
    AND cc.published = 1
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-10-18 15:10:15' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-10-18 15:10:15' )
    ORDER BY  a.created DESC
 12. SELECT a.*, COUNT( b.id ) AS numitems, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(':', a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug
    FROM jos_categories AS a
    LEFT JOIN jos_content AS b
    ON b.catid = a.id
    AND b.state = 1
    AND ( b.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR b.publish_up <= '2018-10-18 15:10' )
    AND ( b.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR b.publish_down >= '2018-10-18 15:10' )
    WHERE a.SECTION = 1
    AND a.published = 1
    GROUP BY a.id
    HAVING numitems > 0
    ORDER BY a.ordering
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='196'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='192'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='189'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='188'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='185'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='182'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='177'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='183'
 21. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='176'
 22. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='175'
 23. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 3 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•