Головна Прес-центр

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Прес-центр
Підготувалися ретельно
П'ятниця, 11 травня 2012, 11:07

День Перемоги викликає в нас водночас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркого суму за мільйонами втрачених і скалічених людських доль. В цей святий день ми доземно вклоняємося ветеранам, які сьогодні поруч з нами, за їх героїзм, за мирне сьогодення, низько схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих, чиї імена викарбувані на гранітних обелісках і пам'ятних стелах. В цей знаменний день ветерани зустрічаються з молоддю, щоб розповісти сувору правду про війну та важкі повоєнні роки. Так, Велика Перемога кувалася і в бою, і в тилу.
До 9 Травня на Христинівщині ретельно впорядковувалися пам'ятні місця, могили солдатів Великої Вітчизняної, які доглядаються і прибираються не лише до свят. Народна тропа до них не заростає впродовж року.

Детальніше...
 
Ви в пам’яті нашій, солдати війни!
Середа, 09 травня 2012, 11:12

Як і в усій Україні 9 травня у Христинівському районі в 67-й раз відзначили свято Великої Перемоги. Керівники району, міста, військовий комісар, ветерани, салютна група поклали вінки до Братської могили в районі залізничного водозабору, до обеліска Слави.
Наймасовіший захід пройшов біля Братської могили в центрі міста. В урочистому мітингу взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Сидорчук, голова районної ради Микола Передрій, міський голова Микола Наконечний, голова районної ради ветеранів Олена Титюченко, ветерани Великої Вітчизняної війни, а також делегації від установ, організацій, підприємств міста, представники молодого покоління. Тут, біля святого місця зібралися всі, хто небайдужий до рідної історії, ті, які пам’ятають про подвиг радянських воїнів-визволителів. В промовах звучали слова подяки ветеранам за їхній подвиг, побажання переможцям тієї страшної війни здоров’я та довголіття, а також найголовнішого — мирного неба над головою.

Детальніше...
 
День Перемоги - це історії дата, День Перемоги - це день ветерана-солдата
Понеділок, 07 травня 2012, 18:55

У кожної держави, кожного народу є дати і події, які складатимуть основу, підґрунтя історичної пам'яті і національної гордості. Для всіх нас, прийдешніх поколінь, такою знаковою віхою була і завжди буде перемога у Великій Вітчизняній війні.
Нині її річниця приходить на українську землю в 67-й раз. Приходить, як завжди, з весною, сонячним первоцвітом і вдячною пам'яттю про тих, хто в жорстоких боях відстояв нашу свободу і здобув Велику Перемогу.
Напередодні величного свята у приміщенні обласної філармонії відбулися урочистості, в яких взяли участь: голова облдержадміністрації, Герой України С.Б.Тулуб, голова обласної ради В.П.Черняк, керівники районів, міст, численні ветеранські організації з усієї області.
Перед початком святкових заходів керівники області оглянули експозиції з фондів обласного краєзнавчого музею й тематичні роботи учнів міських шкіл, присвячені Дню Перемоги та героям війни.

Детальніше...
 
В Христинівському районі підбито підсумки проведення акції «За чисте довкілля»
Субота, 05 травня 2012, 11:31

На виконання листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.03.2011 №7/12-2548 щодо виконання п.4 розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 №777-р «Про деякі питання проведення щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», та виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 №22265/27/1-10 щодо продовження безстрокової компанії із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та підвищення контролю за дотриманням законодавства щодо норм громадського порядку, в Христинівському районі проведено комплекс заходів в рамках акції «За чисте довкілля».

Детальніше...
 
Творчий вечір, присвячений 95-річчю Миколи Павловича Мазурика «Вклоняюсь долі я доземно за свої будні і свята»
П'ятниця, 04 травня 2012, 15:37

4 травня в районній центральній бібліотеці Христинівського району відбувся творчий вечір, присвячений 95-річчю видатного земляка, відмінника народної освіти, ветерана Великої Вітчизняної війни, ветерана педагогічної праці. Багато христинівчан зібралося привітати Миколу Мазурика та послухати його вірші, що так і зачаровують душу. Сам іменинник здивував присутніх своєю бадьорістю. У свої 95 – це людина з блиском в очах, жвавою мовою, інтересом до всього, що відбувається у світі, з відмінним почуттям гумору… Цього дня він згадував свій життєвий шлях… Народився 2 травня 1917 року в с. Шукайвода. Закінчив семирічку, в 15 років розпочав трудову діяльність. Два роки працював у м. Донецьку, одночасно відвідував заняття вечірнього театрального робітничого факультету, після закінчення якого пішов вчителювати. У 1939 р. обирається другим секретарем Христинівського райкому комсомолу, у 1940 р. закінчив Уманську педагогічну школу, в 1955 році Уманський учительський, а в 1960 році – Уманський педагогічний інститут.
З перших днів війни М.П.Мазурик перебував у діючій армії Південно-західного фронту політруком. Брав участь в обороні Києва, потрапив у київське оточення. З 1941- 1943 рр. – учасник партизанського підпілля, яке діяло в селищі Верхнячка. 1944-1945 рр. – знову в діючій армії. Лейтенант 30-го окремого штурмового батальйону Ленінградського фронту Миколи Павловича Мазурик демобілізувався в грудні 1946 року. Нагороджений орденом Вітчизняної війни, орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями. Ясна річ, що військова тематика стала основою його творчого життя.

Детальніше...
 
«Анадир»: 50 років потому
П'ятниця, 04 травня 2012, 12:30

Таємниця піввікової давнини під назвою "Анадир" була пов'язана з військовою акцією Радянського Союзу в районі Карибського басейну. Як стверджує історія, її пряме призначення - захистити маленький острів Кубу від віроломства США. Адже стратегічно саме Куба стала місцем розташування радянських ядерних ракет - прямої загрози Сполученим Штатам.
Тому все, що стосувалося допомоги цій острівній державі було святим інтернаціональним обов’язком СРСР. Однак солдати, призвані надавати цю допомогу, про свою безпосередню участь в операції, дізналися тільки в океані, на півдорозі до неї. Настільки секретною була ця операція.
Операція носила назву "Анадир" - суто заради того, аби американська розвідка не дізналася про підтягування на острів Свободи радянських військових та зброї.

Детальніше...
 
Відроджуємо у людині духовну красу та силу
П'ятниця, 04 травня 2012, 10:59

Ініційована Всеукраїнським благодійним фондом VII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця», що тривала з 16 квітня, дійшла до завершального етапу.
Вона проходила за підтримки обласної та районної державних адміністрацій, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби молоді та спорту України та державним комітетом телебачення та радіомовлення.
Христинівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за допомогою 10 волонтерів було зібрано кошти у сумі 2252 грн.
Активістів з одноразовими скриньками можна було зустріти у загальноосвітніх, позашкільних навчальних та лікувальних закладах, майже в усіх установах міста чи просто на вулиці. Благодійникам, які прийняли участь у добрій справі роздавали логотип фонду — «червоне серце».

Детальніше...
 
Прощальний останній дзвінок
Четвер, 03 травня 2012, 12:42

3 травня відбулося традиційно хвилююче свято останнього дзвоника для учнів 11 класів в усіх школах країни. Таке ж свято зібрало на подвір'ї школи батьків, учнів, гостей та 20 випускників Верхняцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2.
Щемне свяіто для тих, хто через декілька днів залишить поріг рідної школи і полинуть у самостійне життя.
З привітальним словом до випускників звернулася директор школи Грушовенко Ольга Федорівна, яка висловила вдячність випускникам за вагомий внесок у примноження славних справ школи, за активну участь в культурно-масових та спортивних заходах школи, селища.
Кращим з кращих: Марії Виговській, Анні Шпякіній, Олегу Ткачуку, Розі Каріні, Лілії Пальчиковій, Юлії Зінченко, Євгену Форосу, Андрію Крижанівському, Павлу Цимбалюку, Олександру Крижанівському були вручені грамоти.

Детальніше...
 
Спорт єднає села Христинівщини!
Понеділок, 30 квітня 2012, 17:22

Уже кілька років поспіль протягом травня місця у напруженій боротьбі визначається найспортивніше село Христинівського району. Ці змагання залишаються найбільшим спортивним святом району. Ось і нещодавно в с. Христинівка пройшли районні змагання «Найспортивніше село Христинівщини».
На офіційному відкритті всіх учасників та гостів привітали начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Гура, директор районного ФОК «Олімп» Олег Логінов, голова територіальної громади с. Христинівка Володимир Кулеша.
Традиційно змагання проходили з семи видів спорту: легкоатлетичний крос, настільний теніс, гирьовий спорт, армспорт, шахи, міні-футбол, перетягування канату, змагання з дартсу серед сільських голів.
Цьогоріч у змаганнях взяли участь 10 команд з сіл Христинівського району: Ботвинівки, Верхнячки, Кузьминої Греблі, Малої Севастянівки, Розсішок, Синиці, Талалаївки, Христинівки, Шукайводи, Ягубця.

Детальніше...
 
Голова Христинівської районної державної адміністрації та його заступники оприлюднили декларації про доходи за минулий рік
Субота, 28 квітня 2012, 09:13

На виконання Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” оприлюднюємо відомості, зазначені в деклараціях про майно, доходи, витарати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік, подані головою Христинівської районної державної адміністрації та його заступниками.

Голови райдержадміністрації
Сидорчука Володимира Івановича та членів його сім’ї

Члени сім’ї декларанта: дружина - Сидорчук Н.А.;
син – Сидорчук С.В.

Відомості про доходи:
Загальна сума сукупного доходу Сидорчука В.І., одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 77079 грн.
Загальна сума сукупного доходу членів сім’ї, одержаного (нарахованого) з усіх джерел в Україні, склала 49147.

Відомості про нерухоме майно:
У власності Сидорчука В.І. перебуває земельна ділянка площею 1000 кв.м., житловий будинок площею 98 кв.м., квартира загальною площею 57 кв.м., гараж площею 24 кв.м.

Відомості про транспортні засоби:
У власності Сидорчука В.І. перебуває автомобіль ВАЗ 21061-10 1991 року випуску.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 149 з 160

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting