Головна Прес-центр

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Прес-центр
«І ще раз про дотримання законодавства в сфері зайнятості населення»
Понеділок, 05 березня 2018, 11:03

Фахівцями Христинівського районного центру зайнятості постійно висвітлюється робота центру та засобах масової інформації та соціальних мережах. Крім того, в разі звернення до центру зайнятості осіб, які бажають скористатися послугами, що надає служба зайнятості, отримують відповідні консультації. Зокрема: наявність вакансій на ринку праці, ввесь спектр послуг, які надає служба зайнятості, в разі реєстрації – права і обов’язки безробітної особи.

Детальніше...
 
Геннадій Зубко: економія енергоспоживання та енергоефективність мають стати трендом України
Субота, 03 березня 2018, 08:58

232323_0Енергоефективні стандарти дозволяють сьогодні Євросоюзу зменшити енергоспоживання до 50 кВт на один кв. м житла на рік. В Україні цей показник сягає понад 200 кВт. Маємо наблизити українців до рівня енергоспоживання у європейських країнах – 50-80 кВт на один кв. м житла. Про це у своєму виступі під час години запитань до Уряду у парламенті повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...
 
Позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС
П'ятниця, 02 березня 2018, 16:31

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад відбулось позачергове засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії були присутні голова районної ради Анатолій Бордун, в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівник апарату РДА Станіслав Пилипишин, начальник РВ УДСНС України у Черкаській області Віталій Щербина, представник Христинівського РЕМу та керівники структурних підрозділів.

Було розглянуто питання про ситуацію пов’язану з обмеженням постачання природного газу. Відповідно до рішення регіональної комісії ТЕБ та НС комісією вирішено призупинити навчально-виховний процес в освітніх закладах району з 03 березня по 07 березня 2018 року та знизити температурний режим в приміщеннях до технічно можливого мінімуму. Також рекомендовано керівникам підприємств та організацій району провести роботу щодо зниження споживання газу в межах технічних можливостей.

 

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА

 
Засідання оперативного штабу
Четвер, 01 березня 2018, 18:24

01.03.2018 відбулося засідання оперативного штабу Христинівської райдержадміністрації  під головуванням в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Терещук за участю керівника апарату Станіслава Пилипишина та структурних підрозділів райдержадміністрації, на якому були розглянуті наступні   питання: залучення додаткової техніки та організація розчищення доріг місцевого, регіонального та державного значення, та щодо виїзду шкільних та приміських автобусів на лінію, в залежності від природних умов. На даний момент всі шляхи розчищені, при ускладненні погодних умов на розчищення доріг між населеними пунктами будуть залучені приватні підприємства зі своєю спец.технікою.

 

Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА

 
Чергове засідання Громадської ради
Четвер, 01 березня 2018, 15:09

Сьогодні в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням Світлани Скрипчинської, відбулося засідання Громадської ради при Христинівській райдержадміністрації. В засіданні взяли участь в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, керівники структурних підрозділів та члени громадської ради. Також було запрошено начальника відділу освіти Христинівської РДА- Людмилу Марченко, начальника УСЗН Христинівської РДА – Світлану Ісакову, директора Христинівської ЗОШ №2 - Кравченко Л.П., директора спеціалізованої школи  №1 –Трясучкіну Л.О., директора Верхнячського МНВК –  Збаращука В.В.

Детальніше...
 
Увага!!! Конкурс „Кращий державний службовець”
Середа, 28 лютого 2018, 09:47

Національним агентством України з питань державної служби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 №1152 “Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” оголошується проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” у 2018 році.

Детальніше...
 
Змагання з волейболу серед працівників освіти
П'ятниця, 23 лютого 2018, 16:32

Сьогодні в Христинівці на базі спортивного комплексу "ОЛІМП" відбулись змагання з волейболу серед працівників освіти. Всього змагалось 4 збірних команди району. Першість здобула збірна команда "Сяйво": смт.Верхнячки (2 школи), с. Угловата, с.Ліщинівка та с. Розсішки. Привітати учасників змагання завітали в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук та начальник відділу освіти РДА Людмила Марченко. Такі заходи здружують і зближують колектив, та формують культуру гарного настрою.

 
ОГОЛОШЕННЯ!
П'ятниця, 23 лютого 2018, 16:31

Управління соціального захисту населення Христинівської РДА повідомляє, що з обласного бюджету у 2018 році виділено кошти на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій та інвалідів війни, виходячи із нормативу бюджетної забезпеченості 1667 грн., який розраховувався відношенням наявного фінансового ресурсу до прогнозної кількості відшкодувань на поховання з врахуванням зростання індексу споживчих цін у 2018 році .

Детальніше...
 
Засідання комісії по приведенню нормативно-правових актів у відповідність
Четвер, 22 лютого 2018, 12:56

Сьогодні в малому залі Будинку рад відбулося засідання комісії по приведенню нормативно-правових актів у відповідність до Конституції України та чинному законодавству. В засіданні взяли участь в.о. першого заступника голови райдержадміністрації Тетяна Терещук, керівник апарату Станіслав Пилипишин, начальник відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю Інна Петровська, начальник відділу документообігу та контролю Віта Киба, заступник начальника Управління соціального захисту населення Вікторія Прокопенко, завідувач архівного сектору Валентина Скоробрещук, адміністратор – завідувач сектору з питань надання адміністративних послуг Володимир Заверюха, спеціаліст юридичного відділу Тетяна Пасхалова, головний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаської області Марина Стиранець.

Детальніше...
 
Робоча зустріч з т.в.о. керівника Христинівського РЕМ
Четвер, 22 лютого 2018, 11:01

https://mail.ukr.net/attach/show/15192832262434276138/2/P80209-104957.jpg21 лютого 2018 року  з метою обговорення подальших шляхів співпраці  відбулася робоча зустріч директора Христинівського РЦЗ Ковальського В.Є з т.в.о. керівника Христинівського  РЕМ  Могелюком О.П.. Одними із актуальних питань, які розглядалися під час зустрічі керівників, були питання щодо послуг, які надає служба зайнятості як роботодавцям так і населенню, впроваджених інноваційних сервісів та ситуації на місцевому ринку праці. Окрема увага була приділена питанню з укомплектування підприємства необхідними кваліфікованими кадрами.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 160

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!


Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting