Головна Сільське господарство

Меню сайту

Корисні посилання


Держава турбується

про тебе

Черкаська обласна державна адміністрація

http://drabiv-rda.gov.ua/upload/images/%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%80%20%D0%9F%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BB.jpg

Актуально!

Українці мають якнайшвидше відчути результати боротьби з корупцією – Глава держави

Президент Петро Порошенко провів друге засідання Національної ради з питань антикорупційної політики. Глава держави зазначив, що його поки що не задовольняють результати боротьби з корупцією, та наголосив, що з перших днів наступного року прості українці мають відчути ці результати. «Ми маємо довести, що система, яку ми так дбайливо створювали весь 2015-й рік, нарешті, працює для України і здатна приносити гарний результат», – заявив Петро Порошенко.
Президент застеріг від заспокійливих звітів щодо першого етапу антикорупційних дій. «Нібито рухаємося, нібито прогрес, нібито чогось вже досягли. Ні, наголошую, що ми лише створюємо інституціональну структуру, створюємо передумови для невідворотності покарань. Самих покарань і самих результатів, незважаючи на те, що кожен день, ну, принаймні кожен тиждень, високопосадовці затримуються за хабарі, за які мають бути запроторені за ґрати, результати поки що мене не задовольняють», – заявив Петро Порошенко.
В той же час, говорячи про перші конкретні результати боротьби з корупцією, Президент повідомив, що вчора на хабарі у 250 тисяч доларів СБУ затримала працівників центрального органу виконавчої влади. «За один папірець, лише за право підписання папірця. В кого? В оборонних підприємствах. Це не просто корупція – це мародерство», – заявив Петро Порошенко. Глава держави подякував за інтенсивність роботи Голову СБУ Василя Грицака та, звертаючись до керівників Національного антикорупційного бюро Артема Ситника та Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького, наголосив: «Зараз це вже ваші клієнти, і ми своїми рішучими діями маємо продемонструвати – в Україні настали нові часи, і жодна посада, жоден політичний прапорець не є «парасолькою», щоб захистити від справедливого покарання за корупційні дії. Глава держави відзначив перші антикорупційні кроки – створення відповідних структур – та наголосив: «Ми не сиділи, склавши руки. Те, що ми встигли зробити, коштувало чималих зусиль, часом титанічних». «Створюються інституції, формується законодавчеполе, запроваджуються антикорупційні ініціативи, відбувається активне залучення громадськості і міжнародної спільноти до антикорупційної реформи», – сказав Петро Порошенко.
Президент акцентував на тому, що під час візиту Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена було оголошено про допомогу США у антикорупційних діях. «Левова частина з тих 190 мільйонів доларів, які були привезені як додаткова технічна допомога, піде на допомогу у створенні ефективних правоохоронних і антикорупційних органів», – зазначив Президент, висловивши сподівання, що інші донори і партнери України будуть брати активну участь у допомозі. «Мова йде не лише про гроші. Мова йде про довіру, коли вони беруть участь і своїми фінансами, своїми радниками підтверджують, що на сьогоднішній день Україна розвивається саме в правильному напрямку».
Президент висловив впевненість, що для боротьби з корупцією важлива не лише суворість покарання, але й забезпечення його невідворотності та побудова попереджувальної стратегії. "Наше завдання - зменшити простір для корупційних дій. Для цього потрібен і жорсткий контроль за діями чиновників, і дерегуляція. Чим менше буде залежати від чиновників, тим менше буде спокуси для корупційних хабарів", - сказав Глава держави.Президент акцентував увагу на важливості забезпечення прозорості та публічного контролю за статками та витратами державних службовців, в тому числі публікації декларацій у режимі онлайн. «Цей проект реалізується, зокрема, завдяки допомозі ООН. Вже відкриті реєстри майна, земельних ділянок. Впевнений, що будуть відкриті реєстри транспортних засобів, і одразу поменшає на дорогах елітних машин. Думаю, що це кроки, які мають привести до оздоровлення нації», - зазначив Глава держави. Президент також додав про необхідність переведення всіх державних та комунальних закупівель у формат електронних торгів, оскільки це підвищить якість послуг та зменшить взаємодію чиновника з бізнесом та громадянином.
Петро Порошенко наголосив, що процес створення сучасної інфраструктури для боротьби з корупцією не буде завершеним і система не буде ефективно працювати без судової реформи. Президент нагадав, що запропонований проект змін до Конституції щодо судової реформи, схвалений Венеціанською комісією, передбачає оновлення суддівського корпусу, запровадження жорсткого контролю за видатками кожного судді і їх відповідність доходам, скасування недоторканності суддів. «Впевнений, що разом із забезпеченням незалежності суддів скасування недоторканності є тим балансом, який запровадить європейські принципи ефективності і незалежності судочинства як від політичних, так і від корупційних проявів», - наголосив Глава держави.

 

Сільське господарство
Тваринники підводять підсумки

Квітень – час, коли тваринники сільгосппідприємств підводять підсумки роботи за І квартал ц. р.
Слід відзначити, що у виробництві продукції тваринництва та нарощуванні поголів’я ВРХ досягнуто певних успіхів.
За січень-березень вироблено молока 6475 тонн, що на 385 тонн більше, в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Приріст виробництва досягнуто за рахунок підвищення продуктивності корів на 31 кг та збільшення поголів’я корів на 120 голів, надій склав 1577 кг.

•Детальніше...•
 
Під час апаратної наради обговорили питання забезпечення успішного проведення комплексу весняно-польових робіт

7 квітня під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням заступника голови райдержадміністрації Юрія Коцюби, обговорили питання забезпечення успішного проведення комплексу весняно-польових робіт. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Начальник управління агропромислового розвитку Василь Товстоніс зазначив, що для забезпечення успішного проведення комплексу весняно-польових робіт управлінням агропромислового розвитку розроблено детальний план їх практичного здійснення в розрізі сільськогосподарських підприємств району.

•Детальніше...•
 
Триває двомісячник з охорони рибних ресурсів

Керуючись п.3 ст. 16, п.4 ст. 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.ст. 14, 57 Закону України «Про тваринний світ», ст.ст. 10,11 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», на розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації № 82 від 26.03.2013 та з метою посилення охорони та відтворення рибних запасів під час нересту риби на території району в період з 01.04.2014 по 10.06.2014 року проводиться двомісячник з охорони риби і інших живих ресурсів.

•Детальніше...•
 
Господарствами Христинівщини активно проводиться робота щодо проведення комплексу весняно-польових робіт під урожай 2014 року

З приходом погожих весняних днів господарства Христинівщини включилися в проведення комплексу весняно-польових робіт. Польові роботи розпочалися з підживлення озимих культур та багаторічних трав. Станом на 12 березня уже підживлено 5100 га озимої пшениці, 500 га озимого ячменю, 1500 га озимого ріпаку та 600 га багаторічних трав. Серед найактивніших підприємств у підживленні можна виділити слідуючі: СТОВ АФ "Заячківка", СТОВ "Обрій", ТОВ "Агровіт", Корпорація "Украгротех", ФГ "Голден", ФГ "Базис", ФГ "РОМ", ДП ДГ "Христинівське".

•Детальніше...•
 
В Христинівці готуються до посівної компанії

Працівники сільського господарства Христинівщини активно включилися в роботу по підготовці до проведення комплексу весняно-польових робіт. Станом на 10 лютого сільско-господарськими підприємствами району заготовлено майже 7 тис. тон, що складає 90% від потреби до посівних кондицій 930 тон насіння ярих зернових культур, що складає 144% до потреби в тому числі ячменю 553 т (118%), гороху 206 т (152%),насіння багаторічних трав 5 т (110%), кукурудзи 152 т (57%). Крім того соняшника закуплено 14 т (61%), сої 140 т (85%) та інших.

•Детальніше...•
 
Підсумки роботи агропромислової галузі району у 2013 рік

право власності на гм-культури, гмо, сільське господарство і гмоУ 2013 році на Христинівщині вирощено та зібрано добрий урожай зернових культур. Валовий збір зернових складає 167,3 тис.тонн при середній урожайності 65,8 ц/га.
Хлібороби Христинівщини зібрали добрий урожай основної зернової культури - озимої пшениці. Валовий збір озимої пшениці в Христинівському районі склав  44 тисяч тонн  із середньою врожайністю 45,8 центнерів з гектара. Найвагоміший внесок зробили хлібороби Товариства "Зоря Поділля", які виростили та зібрали  врожай озимої пшениці  по  66,2 центнера з гектара і Верхняцької дослідно-селекційної станції  з урожайністю  62,4 ц/га.

•Детальніше...•
 
Жнива-2013 на завершальному етапі

В 2013 році по Христинівському району в господарствах всіх форм власності до збирання підлягає 15370 гектарів ранніх зернових та зернобобових  культур разом з ранніми технічними (ріпак і гірчиця).
Найбільші площі традиційно займає головна зернова продовольча культура – озима пшениця, її площа складає 9604 га, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах району 8200 гектарів. Озимий ячмінь  необхідно зібрати  з 1346 га, з них в сільськогосподарських  підприємствах - 1230га. З ярих ранніх зернових культур найбільшу площу займає  ярий ячмінь 2607 га, із них по великих сільськогосподарських  підприємствах – 1578 га. Площа посіву гороху становить лише 379 га.

•Детальніше...•
 
Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє про програми підтримки агропромислового комплексу на 2013 рік

Для фізичних та юридичних осіб діють такі програми фінансової підтримки з державного бюджету на 2013 рік:

•Детальніше...•
 
Контактні дані працівників управління агропромислового розвитку Христинівської райдержадміністрації

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Телефон робочий

Мобільний телефон

1

Товстоніс Василь Олексійович

начальник управління

6-02-28

099-259-51-85

2

Прокопчук Володимир Валентинович

заступник начальника, начальник у відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції

6-05-92

098-343-88-21

3

Вакансія

Головний спеціаліст відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції

 

 

4

Сулига Володимир Васильович

головний спеціаліст відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції

6-05-94

098-273-03-04

5

Кваша Тетяна Вікторівна

спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку, фінансово-господарського забезпечення

6-05-94

096-727-62-53
6
Заверюха Володимир Іванович

начальник відділу розвитку сільської  місцевості, врегулювання відносин власності, функціювання аграрного ринку, кадрового та інформаційного забезпечення

6-05-94
096-936-23-92
7
Янкова Оксана Володимирівна
спеціаліст І категорії відділу розвитку сільської  місцевості, врегулювання відносин власності, функціювання аграрного ринку, кадрового та інформаційного забезпечення 6-05-94
068-723-59-27

8

 

Мельник Олександр Володимирович

спеціаліст відділу розвитку сільської  місцевості, врегулювання відносин власності, функціювання аграрного ринку, кадрового та інформаційного забезпечення

6-05-92

098-799-39-89

9

Похилко Світлана Василівна

секретар управління агропромислового розвитку

6-05-94

067-136-44-73

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Проаналізовані результати роботи тваринництва у 2011 році в ТОВ "Агровіт"

17 січня відбулась районна нарада, на якій були проаналізовані результати роботи тваринництва у 2011 році в ТОВ "Агровіт" (с.Велика Севастянівка). Метою наради було обговорення досягнень в 2011 році та визначення завдань на 2012 рік, вивчення досвіду роботи ферми великосевастянівців.

З вступним словом перед учасниками наради виступив голова райдержадміністрації В.І.Сидорчук, який в своїй промові охарактеризував ті досягнення, які було здобуті в 2011 році. Вироблено 20 тис. тонн молока, це на 2 тис. тонн більше рівня минулого року; реалізовано 3150 тонн м’яса, надоєно на корову 5270 кг молока, плюс 330 кг за рік. Також досягнуто певних результатів в рослинництві.

Основним завданням на 2012 рік є подальше нарощування виробництва продукції, збереження та створення нових робочих місць.

Ознайомлення ферми відбувалось з коментарями директора СТОВ "Агровіт" Г.П.Трояна та головного зоотехніка В.Г.Норенка, які розповіли про те, що нового запроваджено в господарстві. Це реконструйований корівник на 200 голів, установлений молокопровід, запрацював молочний блок, також поділено корів на групи – група роздою, група високопродуктивних корів, група корів перед запуском і група сухостою. Згідно продуктивності і проходить годівля тварин. Корма роздаються за допомогою "міксера". Працює відділення для отелу корів та нетелів, яких підготовляють до доїння та розтелу. Проводяться роботи по переходу на годівлю тварин із сховищ цілий рік.

•Детальніше...•
 
<< •Початок• < •Попередня• 1 2 3 4 5 •Наступна• > •Кінець• >>

•Сторінка 5 з 5•

Звернення голови РДА

Вельмишановні Христинівчани! Маю велику честь звертатися до людей, які творять історію Христинівщини та впливають певним чином  й на долю своєї країни.  Для мене це велика відповідальність і сьогодні, як ніколи, актуальними є слова Великого Кобзаря: «Об’єднаймося, ж брати мої!». Тільки спільна праця, дасть змогу реалізувати поставлену мету: забезпечити життєдіяльність району,  підвищити соціальні стандарти, не залишити людей на одинці з їх проблемами, вдало і ефективно  впроваджувати реформи в галузі  освіти, охорони здоров’я, правоохоронній системі, сільському господарстві, в управлінні державною власністю, дерегуляцією та розвитком підприємництва, реформі децентралізації влади, запровадження новітніх технологій у сфері енергозбереження, забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. Закликаю  до співпраці депутатів, сільхоз- та товаровиробників, керівників громадсько-політичних організацій,  керівників установ та організацій, бізнесменів та активних громадян.  Ми всі розуміємо, як би не мінялися часи, ми повинні зберігати вірність нашим основним принципам ― нашим громадянським свободам, а це вимагає наших спільних зусиль.  Нам є над чим працювати. Я завжди прислухатимусь до слушних порад, раціональних ідей, буду відкрита до конструктивного діалогу, ми сьогодні просто не маємо права на помилку, нам соромно буде дивитись в очі  тим, хто пережив лихоліття: Світової війни, Голодомору, хлопцям, які забезпечують  нам  тут мир та оберігають від "гарних" сусідів. Хотілось  б наголосити – я з оптимізмом дивлюся вперед і хотіла  би цим оптимізмом заохотити кожного з вас, якомога більшу кількість людей. У нас – спільне із вами  минуле. Ми гуртом радіємо, і гуртом сумуємо. У нас спільний дім, і мета – спільна. Любімо свою Христинівщину і  її майбутнє  ми збудуємо разом. Слава Україні!

До уваги населення!

https://rada.info/upload/users_files/04061292/c4b2406ecde456221caffd9f67882abe.jpg
http://trafficchallenge.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/logo.png

Увага: «Гаряча лінія»
для учасників антитерористичної операції!
Відкрито «Гарячу  телефонну лінію»
в управлінні соціального захисту населення
для учасників антитерористичної операції : (04745) 6-13-86.
Дзвінки приймаються з
понеділка по четвер з 8.00 - 17.15, п’ятниця – 8.00-16.00.

Увага: «Гаряча лінія»
для осіб, які виїжджають з Автономної Республіки Крим
та м. Севастополь для проживання
на території Христинівського району.
З питань отримання довідкової інформації, щодо проживання,
соціального захисту, влаштування дітей у навчально-виховні заклади міста,
працевлаштування дорослих, тощо звертатись за телефоном
(04745) 6-02-83
Дзвінки приймаються
з понеділка по четвер з 8-00 до 17-15 у п'ятницю з 8-00 до 16-00
«Телефон довіри» прокуратури Черкаської області
для надання громадянами та посадовими особами підприємств, установ,
організацій інформації про факти вчинення працівниками
органів прокуратури корупційних правопорушень
(0472) 36-67-77, (068) 835-57-90

 

Енергоефективний калькулятор

Режим роботи телефоної “гарячої лінії”управління Пенсійного фонду України
в Христинівському районі Черкаської області

В управлінні Пео фонду України в Христинівському районі
працює телефон “гарячої лін
нсійногії” за номером 6-05-82,
по якому громадяни можуть отримати відповіді
на запитання щодо пенсійного забезпечення.
Режим роботи телефонної “гарячої лінії”:
Понеділок – четвер:  з  8-00 до 13-00; з 14-00 до 17-15

П’ятниця:   з 8-00 до 13-00; з 14-00 до 16-00

Уманський - місцевий центр
з надання безоплатної вторинної
правової допомоги
вул. Леніна, 31, м. Умань,
Черкаська область 20300
тел. (04744) 3-25-33

ел.пошта: uman.cherkasy@legalaid.gov.ua

ЄС ПРО ООН

Найближчі свята


Календар свят і подій.

Христинівська районна державна адміністрація Черкаської області
Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting

•Інформація Профілю•

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.45 MB
Application afterInitialise: 0.118 seconds, 6.82 MB
Application afterRoute: 0.146 seconds, 8.07 MB
Application afterDispatch: 0.281 seconds, 11.47 MB
Application afterRender: 0.379 seconds, 13.05 MB

•Використання пам'яті•

13738832

•22 вхідних запитів•

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '3d2rk5ap2fuln2gbh8ue86f5a0'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1544760815' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '3d2rk5ap2fuln2gbh8ue86f5a0'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '3d2rk5ap2fuln2gbh8ue86f5a0','1544761715','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 12)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT c.*, s.id AS sectionid, s.title AS sectiontitle, CASE WHEN CHAR_LENGTH(c.alias) THEN CONCAT_WS(":", c.id, c.alias) ELSE c.id END AS slug
    FROM jos_categories AS c
    INNER JOIN jos_sections AS s
    ON s.id = c.SECTION
    WHERE c.id = 7
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 7
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-12-14 04:28:35' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-12-14 04:28:35' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
    LIMIT 40, 10
 11. SELECT cc.title AS category, a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.fulltext, a.sectionid, a.state, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, a.modified, a.modified_by, a.checked_out, a.checked_out_time, a.publish_up, a.publish_down, a.attribs, a.hits, a.images, a.urls, a.ordering, a.metakey, a.metadesc, a.access, CASE WHEN CHAR_LENGTH(a.alias) THEN CONCAT_WS(":", a.id, a.alias) ELSE a.id END AS slug, CASE WHEN CHAR_LENGTH(cc.alias) THEN CONCAT_WS(":", cc.id, cc.alias) ELSE cc.id END AS catslug, CHAR_LENGTH( a.`fulltext` ) AS readmore, u.name AS author, u.usertype, g.name AS groups, u.email AS author_email
    FROM jos_content AS a
    LEFT JOIN jos_categories AS cc
    ON a.catid = cc.id
    LEFT JOIN jos_users AS u
    ON u.id = a.created_by
    LEFT JOIN jos_groups AS g
    ON a.access = g.id
    WHERE 1
    AND a.catid = 7
    AND a.state = 1
    AND ( publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_up <= '2018-12-14 04:28:35' )
    AND ( publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR publish_down >= '2018-12-14 04:28:35' )
    ORDER BY  a.created DESC,  a.created DESC
 12. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1406'
 13. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1342'
 14. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1316'
 15. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1248'
 16. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1215'
 17. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='1001'
 18. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='708'
 19. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='509'
 20. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='227'
 21. SELECT created_by, sectionid, catid
    FROM jos_content
    WHERE id='56'
 22. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 12 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

•0 вхідних запитів наслідування•

  •Мовні Файли завантажено•

  •Неперекладені рядки діагностики•

  •Ні•

  •Неперекладені рядки дизайну•

  •Ні•